Pondelok, 25. októbra, 2021Meniny má Aurel

Jágr poprel svoj odchod z Washingtonu

Sportnet|5. dec 2003 o 00:00

WASHINGTON - Český hokejista Washington Capitals Jaromír Jágr poprel informácie o svojej výmene do New York Rangers, o ktorú údajne sám žiadal. Denník New York Post priniesol informáciu, že Jágrov prestup do Rangers je takmer hotovou vecou, keď citoval .


Žigmund Pálffy z tímu Los Angeles Kings (vparvo) v súboji so Shaunom Van Allenom z Ottawa Senators. FOTO - TASR/APWASHINGTON - Český hokejista Washington Capitals Jaromír Jágr poprel informácie o svojej výmene do New York Rangers, o ktorú údajne sám žiadal. Denník New York Post priniesol informáciu, že Jágrov prestup do Rangers je takmer hotovou vecou, keď citoval zdroje blízke Jágrovmu okoliu. „Nikdy som nežiadal výmenu a ani nechcem byť vymenený," povedal skúsený útočník pred denník New York Times.

„Som sklamaný, že prehrávame, ale z tímu nechcem odísť." Jágr prežíval v úvode sezóny krízu, ale v posledných zápasoch pravidelne boduje a s 27 bodmi (10+17) je už na piatom mieste produktivity NHL. Ťaží najmä zo spolupráce s krajanom Robertom Langom, ktorý vedie s 33 bodmi (14+19) kanadské bodovanie súťaže. Horšie je na tom mužstvo Washingtonu. Klub z hlavného mesta USA je momentálne s 18 bodmi po Pittsburghu druhým najslabším mužstvom ligy.

(sita)

Súvisiace články