Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

IV. liga: V zápase Čane s Gečou padlo gólov neúrekom

Ilustračné. (Autor: Tibor Somogyi)
Sportnet|Publikované 7. aug 2016 o 22:00

Gólovú nádielku si užili aj fanúšikovia v Medzilaborciach.

Sever

Zámutov – Štrba 2:1 (1:0), G: Biž, Feri – Miženko, Medzilaborce – Pakostov 4:2 (2:0), G: Pakhomov 2, Vachaľ 2 – Berdák, Fedorko, D. Klčovo – Fintice 3:0 (1:0), G: Shushpanov, Hajduk, Tušim, Ľubotice – Sp. Podhradie 2:0 (1:0), G: Adam, Kollár, Radvaň n/Lab. – Humenné 0:0 (0:0),Raslavice – Kračúnovce 0:0 (0:0), Šar. Michaľany – Záhradné 1:0 (1:0), G: Kapraľ, ČK: Dubecký (po 2 ŽK, domáci).

Tabuľka:

1. Šar. Michaľany 3 3 0 0 9:1 9
2. Ľubotice 3 3 0 0 8:1 9
3. Radvaň n/Lab. 3 2 1 0 6:0 7
4. Medzilaborce 3 1 1 1 8:7 4
5. Sp. Podhradie 3 1 1 1 3:2 4
6. D. Klčovo 3 1 1 1 3:1 4
7. Záhradné 3 1 1 1 4:4 4
8. Raslavice 3 1 1 1 3:3 4
9. Kračúnovce 3 1 1 1 1:3 4
10. Fintice 2 1 0 1 1:3 3
11. Pakostov 3 1 0 2 4:7 3
12. Zámutov 3 0 1 1 0:1 1
13. Humenné 3 0 1 2 2:4 1
14. Štrba 2 0 0 2 1:5 0
15. V. Tatry 2 0 0 2 0:9 0

Juh

Strážske – Maria Huta 2:1 (1:0), G: Hirjak, Rusyn – Hudák, Rožňava – Sobrance 1:1 (0:0), G: Gere – Hreško, Krompachy – Hrabušice 1:0 (0:0), G: Kamenický, Medzev – Moldava n/B. 3:1 (1:1), G: Szalka 2, Hanzuš – Lendiel, Čaňa – Geča 4:3 (2:3), G: Čontofalský (vl.), Schnurer, Steininger, Ohman (z 11m), Peťovský – Figura, Leško, ČK: Kopas (po 2 ŽK, hostia), V. Folkmar – Krh. Podhradie 6:1 (3:1). G: Drozd, Školník (z 11m), Belej 3, Turek – Héger, Kalša – Parchovany 10:0 (3:0), G: Capík, Horňák 5, Harda 3, Borovský, V. Kapušany – Rudňany 2:3 0:2), G: Ballók, Vencel – Bašista, Bdžoch, Mikuš.

Tabuľka:

1. Kalša 3 3 0 0 17:1 9
2. Krompachy 3 3 0 0 5:0 9
3. Rožňava 3 2 1 0 15:2 7
4. Medzev 3 2 1 0 8:4 7
5. Strážske 3 2 1 0 5:3 7
6. Maria Huta 3 2 0 1 8:5 6
7. Čaňa 3 2 0 1 9:7 6
8. Sobrance 3 1 1 1 4:3 4
9. Rudňany 3 1 1 1 4:7 4
10. Geča 3 1 0 2 9:6 3
11. V. Folkmar 3 1 0 2 8:10 3
12. Moldava n/B. 3 1 0 2 6:8 3
13. Hrabušice 3 0 1 2 2:5 1
14. Krh. Podhradie 3 1 0 2 6:8 0
15. V. Kapušany 3 0 0 3 3:13 0
16. Parchovany 3 0 0 3 0:20 0

Program 4. kola:

SEVER

4. kolo, 14. 8. 2016 o 16.30 hod.: Záhradné – Pakostov, Kračúnovce – Medzilaborce, Sp. Podhradie – Raslavice, Fintice – Ľubotice, Štrba – D. Klčovo, V. Tatry – Zámutov, Šar. Michaľany – Radvaň n/L.

JUH

4. kolo, 13. 8. 2016 o 16.30 hod.: Maria Huta – V. Kapušany, Krh. Podhradie – Čaňa, o 19.30 hod.: Moldava n/B – Krompachy; 14. 8. o 10.30 hod.: Hrabušice – V. Folkmar, o 10.45 hod.: Geča – Strážske, o 16.30 hod.: Parchovany – Sobrance, Rudňany – Rožňava, Kalša – Medzev.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.