Sever
18. kolo: Zámutov – Štrba 2:1 (0:0), G: Zahradnik, Adam – Korenko, Vysoké Tatry – Vyšný Mirošov 1:5 (0:3), Akhrarov – Vachaľ 4 (1 z 11m), Polaščík, Šar. Michaľany – Sp. Podhradie 3:1 (3:1), E. Kapraľ 2, Kacvinský (vl.) – Pokrivčák, Ľubotice – Fintice 3:1 (1:0), Sabol, Kubánka, Oriňak – Kukuč, ČK: Silvai (hostia), Pakostov – Kračúnovce 2:1 (2:1), Durilla, Fedorko – Ungvarský, Svit – Dlhé Klčovo 4:1 (3:0), Monka 2, Stanislav (11m), Barabas – Mykuliak, Radvaň n/L – Medzilaborce 1:0 (1:0), Lojan, ČK: Chripák (hostia), Raslavice – Kendice 1:1 (1:1), Palko – Ficko.
1. Svit 18 13 3 2 57:16 42
2. Šar. Michaľany 18 11 6 1 40:12 39
3. Zámutov 18 12 2 4 31:16 38
4. Radvaň n/L 17 11 1 5 39:22 34
5. Vyšný Mirošov 18 8 3 7 26:21 27
6. Raslavice 17 7 4 6 29:24 25
7. Pakostov 17 8 1 8 28:27 25
8. Fintice 17 7 4 6 30:39 25
9. Dlhé Klčovo 17 8 0 9 35:26 24
10. Sp. Podhradie 18 7 2 9 20:24 23
11. Medzilaborce 17 7 2 8 28:35 23
12. Ľubotice 18 6 3 9 21:33 21
13. Kračúnovce 18 6 2 10 23:33 20
14. Štrba 17 3 3 11 21:39 12
15. Kendice 18 3 3 12 16:46 12
16. Vysoké Tatry 17 3 1 13 16:47 10
Prečítajte si tiež:
Juh
18. kolo: Rudňany – V. Folkmár, nehralo sa, odložený na 23. 3., Medzev – Sobrance 2:0 (2:0), Lackaň 2, Sp. Vlachy – Michaľany 3:0 (3:0), Tomajko, Kotrady, Mikula, Geča – Borša 2:0 (2:0), Papcún, Figura, Kalša – Krompachy 2:0 (1:0), Krakovský, Horňák, Rožňava – Čaňa 4:2 (2:1), Figúr 2, Kovács 2 – Lipnický, Steininger, V. Kapušany – Strážske 2:1 (2:1), Szabó, Ballók – Kiš, Mária Huta – Veľký Horeš 0:4 (0:3), Kotľar 3, Kiovský.
1. V. Horeš 17 16 1 0 76:11 49
2. Medzev 18 13 1 4 49:26 40
3. Kalša 17 12 2 3 53:26 38
4. V. Folkmár 17 10 2 5 38:26 32
5. Krompachy 18 9 2 7 38:23 29
6. Čaňa 18 9 1 8 41:38 28
7. Strážske 18 7 5 6 38:30 26
8. Sp. Vlachy 17 7 3 7 21:19 24
9. Mária Huta 18 6 6 6 29:36 24
10. V. Kapušany 18 8 0 10 20:36 24
11. Sobrance 17 7 1 9 27:36 22
12. Rožňava 18 5 2 11 22:42 17
13. Rudňany 16 5 1 10 24:31 16
14. Geča 17 4 2 11 27:49 14
15. Michaľany 17 3 2 12 17:55 11
16. Borša 17 2 1 14 17:53 7
Prečítajte si tiež:
Ďalší program IV. a V. líg
IV. liga
Sever, 19. kolo – 27. 3. o 15.00 hod.: Raslavice – Zámutov, Kendice – Radvaň n/L, Medzilaborce – Svit, Dl. Klčovo – Pakostov, Kračúnovce – Ľubotice, Fintice – Šar. Michaľany, Sp. Podhradie – V. Tatry, V. Mišovo – Štrba.
Juh, 19. kolo – 26. 3. o 15.00 hod.: Mária Huta – Rudňany, Sobrance – V. Folkmar; 27. 3. o 15.00 hod.: V. Horeš – V. Kapušany, Čaňa – Kalša, Strážske – Rožňava, Borša – Sp. Vlachy, Krompachy – Geča, Michaľany – Medzev.
V. liga
Košicko-gemerská
15. kolo, 26. 3. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka – Turňa n/B, 27. 3. o 15.00 hod.: Kokšov-Bakša – Sokoľany, Dobšiná – Koš. N. Ves, Poproč – V. Ida, Ťahanovce – Čečejovce, Malá Ida – Perín.
Zemplínska
15. kolo, 27. 3. o 15.00 hod.: Vinné – Parchovany, Palín – Petrovce n/L, Kriš. Liesková – Cejkov, Čierna n/T – Trakany, Čičarovce – Močarany, Lastomír – Kr. Chlmec, Nacina Ves – Úpor.
Vihorlatsko-dukelská
15. kolo, 26. 3. o 15.00 hod.: Humenné – Niž. Hrušov, 27. 3. o 15.00 hod.: Sedliská – Bystré, Hanušovce n/T – Sačurov, Jasenov – Ptičie, Soľ – Kochanovce, Stakčín – Hencovce, Čierne n/T – Kamenica n/C.
Šarišská
15. kolo, 26. 3. o 15.00 hod.: Gaboltov – Záhradné, 27. 3. o 15.00 hod.: Demjata – Čirč, St. Ľubovňa – Dlhá Lúka, Chmiňany – Gerlachov, Ražňany – Koprivnica, Šiba – V. Šariš, Uzovce – M. Šariš.
Podtatranská
15. kolo, 26. 3. o 15.00 hod.: Prakovce – Harichovce, 27. 3. o 10.30 hod.: Hrabušice – Kravany, Poprad B – Smižany, o 15.00 hod.: Sp. Bystré – Sp. Belá, Teplička – Levoča, Helcmanovce – V. Lomnica, Nálepkovo – Hranovnica.