Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

IV. futbalová liga

Sportnet|Publikované 15. sep 2002 o 22:00

Čierne - V. Šariš 2:1 (2:1), G: Tirč 2 - Vasiľ, D: 120, R: Sadiv, ŽK: Kolesár - Žemlička, Urban, Poprad-Veľká - Hranovnica 0:0, D: 700, R: Kočiš, ŽK:

Dravecký, Šuster - Špirka, Košár, Olexa, Šável, Kračúnovce - Snina 2:0 (0:0), G: Barta 2 (1 z 11 m), D: 250, R: Koľ, ŽK: Motýľ, Eliaš, Barta - Krivjančin, Vaško, Mochnaľ, Breznica - Sabinov 2:1 (0:1), G: Kocúrek (vlastný), Zakovič - Pták, D: 350, R: Berecký, ŽK: Lehocký - Karaffa, Anderko, Duda, Molčan, Medzilaborce - Giraltovce 3:0 (1:0), G: P. Lukáčik 2 (oba z 11 m), R. Kudláč, D: 300, R: Marko, ŽK: J. Hrišo, Mikita - Ivan, Hudák, N. Šebastová - Bystré 5:1 (3:0), G: Lejko 2, Husovský, Inás, Krivý - Kaňuk, D: 100, R: Horváth, ŽK: Zlatohlavý - Slavkovský, Mražik, Humenné B (v Kamenici) - Kežmarok 0:0, G: domáci nenahlásili výsledok, R: Barvirčák, V. Tatry - Fintice 2:1 (0:1), G: Podhorský, Hrnčík - Lupták, D: 150, R: Š. Vasilenko, ŽK: Šavel, Legát - M. Gmitro.

1. Humenné B852118:517

2. V. Tatry852116:1117

3. Čierne851217:1016

4. Kračúnovce851222:1616

5. Sabinov841316:913

6. N. Šebastová833214:1012

7. Kežmarok832314:1611

8. Poprad-Veľká831412:910

9. Giraltovce82427:910

10. Breznica831414:1710

11. Snina83149:1410

12. Medzilaborce831411:1810

13. V. Šariš830515:219

14. Hranovnica82245:168

15. Fintice820615:196

16. Bystré82069:146

SKUPINA JUH

Slivník - Moldava 3:0 (0:0), G: Pilát 2, Mesároš, D: 200, R: Kopec, ŽK: Pollák, Hričák (Moldava), ČK: Vaňo (Moldava), Žakarovce - Geča 4:1 (3:1), G: Hrobko, Macejko, Švarc, Danielis - Sokoli, D: 130, R: Kosturová, ŽK: Garčár - Buzoga, Betliar - Koš. N. Ves 1:1 (0:0), G: Čarnoky - Gliganič, D: 170, R: Schlesinger, ŽK: Hajdúk, Zdechovan - Nagy, Lastomír - Sečovce 5:1 (4:0), G: Hreňo 2, Adam, Čižmár, Koba - Bodnár, D: 200, R: Šepeľa, ŽK: Eštok - Cabada, Kaňuch, Krompachy - Palín 5:0 (4:0), G: Pavlík, Lesňák, M. Ontko 2, Borza (11 m), D: 300, R: Molitoris, ŽK: - Csomos, Szanto, Kašaj, Olejník 2 (Palín), ČK: Olejník (Palín), Sp. N. Ves - Rožňava 4:0 (2:0), G: Maxim, Papcun, Staroň, Šoltés, D: 150, R: Maník, ŽK: Šoltes (Sp. N. Ves), Krásna - Topoľany 4:2 (2:0), G: Palkovič 2, R. Nagy, Fotta - Dzurjo, Bereš, D: 150, R: Čech-Špirek, ŽK: Fekete, Študenc - Hornyak, Dzurjo, Haniska - Barca 2:5 (2:0), G: Palenčár, Horňák - Zábavník 2, Koššúth, Majný, Hudák A., D: 250, R: Borko, ŽK: Palenčár, Bačo (Haniska).

1. Krompachy871030:522

2. Sp. N. Ves862021:420

3. Koš. N. Ves853018:918

4. Slivník850321:1015

5. Lastomír850315:1015

6. Žakarovce841315:1513

7. Betliar841313:1513

8. Barca833215:912

9. Krásna831415:1510

10. Geča831417:2010

11. Palín82339:139

12. Moldava814311:167

13. Topoľany821512:197

14. Sečovce812513:225

15. Rožňava81169:214

16. Haniska80083:340

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.