Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

IV. FUTBALOVÁ LIGA

Sportnet|Publikované 29. sep 2002 o 22:00

Čierne - Poprad/Veľká 1:0 (0:0), G: M. Poláček, D: 200, R: Eperješi, ŽK: Sopko - Valluš, Husanica 2, ČK: Husanica (Poprad/Veľká); Kračúnovce - V.

Šariš 5:2 (3:2), G: Barta 3 (1 z 11 m), Eliáš, M. Mihók - Džubinský, Duplinec, D: 300, R: Slebodník, ŽK: Hrabek, Mašlej - Čuro, Herbák; Breznica - Hranovnica 7:0 (3:0), G: Szenaj 2, Sakara 2, Gavrecký, Vaško, Vrábeľ, D: 200, R: Duplák, bez kariet; Medzilaborce - Snina 2:1 (0:0), G: Mikita, Harvila - Grundza, D: 400, R: Matta, bez kariet; N. Šebastová - Sabinov 1:1 (0:0), R: Pokrivčák; Humenné B (v Kamenici) - Giraltovce 2:2 (0:2), G: Chren, Očenáš - Ivan 2, D: 250, R: Kundľa, ŽK: Ferčák - Pipčák, Ivan, Tomko, Mati, Hudák; V. Tatry - Bystré 7:1 (3:0), G: Podhorský 3, Hrnčík, Husvar, Legát, Koštyval (vlastný) - Durkaj, D: 150, R: Jurkovič, ŽK: Kožuch - Majher, Durkaj, Koštial; Fintice - Kežmarok 2:0 (0:0), G: Ľubo Gmitro, P. Andraščík, D: 150, R: Sakalík, ŽK: Harčárik, M. Gmitro - Krempaský, Marhevka.

1. V. Tatry1063124:1321

2. Čierne1062220:1220

3. Kračúnovce1061328:2119

4. Humenné B1053220:918

5. Sabinov1052326:1217

6. Breznica1051423:1816

7. N. Šebastová1044216:1116

8. Medzilaborce1041515:2813

9. Kežmarok1033415:1912

10. V. Šariš1040618:2612

11. Giraltovce102539:1211

12. Hranovnica103258:2411

13. Poprad-Veľká1031612:1110

14. Fintice1031619:2110

15. Snina1031611:1810

16. Bystré1030712:219

SKUPINA JUH

Slivník - Žakarovce 6:0 (1:0), G: Mesároš 3, Gazo 2, Žaludek, D: 100, R: Makeľ, ŽK: Majláth (Žakarovce); Betliar - Moldava 4:2 (1:0), G: Vávra, Szöllös 2, Zdechovan - Korl, Takáč, D: 150, R: J. Onofrej, ŽK: Barkósz (Moldava); Lastomír - Geča 4:2 (0:1), G: Svoboda 2, Čižmár, Vasiľ - Lukáč, Budzoga, D: 300, R: Jancura, ŽK: Svoboda - Budzoga, Sokoli; Krompachy - Koš. N. Ves 6:1 (3:0), G: Lesňák 2, Zahuranec, Horváth, Pavlík, M. Ontko - Gliganič, D: 400, R: Pecha, ŽK: Sopko, Sedlák (Koš. N. Ves); Sp. Nová Ves - Sečovce 3:1 (2:0), G: Urich, Melničuk, Staroň - Dako, D: 200, R: Michalík, ŽK: Rozman (Sečovce); Krásna - Palín 2:1 (1:1), G: Čomoš (vlastný), Beregszási (11 m) - Čomoš, D: 150, R: Švec, ŽK: Tirko, ČK: Tirko (Palín); Haniska - Rožňava 3:0 (1:0), G: Čisovský 2, Sabo, D: 200, R: Pongo, ŽK: Klinko (Rožňava); Barca - Topoľany 3:1 (2:0), G: Hudák A., Kopejtsko, Vacendák - Surmin, D: 150, R: Firda, ŽK: Školník - Maščeník.

1. Krompachy1091037:628

2. Sp. N. Ves1072124:623

3. Lastomír1061321:1419

4. Koš. N. Ves1054121:1719

5. Slivník1060427:1218

6. Barca1053220:1018

7. Betliar1051419:2016

8. Krásna1042419:1814

9. Geča1041522:2613

10. Žakarovce1041515:2313

11. Palín1033411:1512

12. Topoľany1031618:2210

13. Moldava1024415:2010

14. Sečovce1012714:265

15. Rožňava1012711:265

16. Haniska101096:393

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.