Utorok, 9. marec, 2021Meniny má Františka

IV. futbalová liga

Sportnet|Publikované 3. nov 2003 o 00:00

Výsledky 15. kola: Giraltovce - Čierne 2:0 (0:0), G: Ivan, Partila, ŽK: Repka, Mitaľ, Pipčák - Čurlík, ČK: J. Mati - Mihalčin, D: 200, R: Jurkovič,

Poprad - Bystré 1:1 (0:0), domáci nenahlásili, Snina - Poprad-Veľká 0:3 (0:1), G: Dubec, Valluš, Žifčák, ŽK: Bunga, Fedor, Grundza 2 - Polakovič, ČK: Grundza, D: 200, R: Majkuthová, V. Tatry - Humenné B 2:1 (2:1), G: Staroň, Renner - Čabiňák, ŽK: V. Lukáčik, Gahula (obaja Humenné), R: Makeľ, V. Šariš - Svidník B 6:0 (4:0), G: Filipák 3, Aľušík, M. Vasiľ, Žemlička, ŽK: bez kariet, D: 200, R: Spurný, Breznica - Kľušov 3:0 (3:0), G: Hurný 2, Lehocký, ŽK: Lehocký - Hudák, Ondeček, P. Pillár, ČK: P. Pillár (Kľušov), D: 100, R: Cup, Fintice - N. Šebastová 1:2 (1:1), G: Fedorčo - Miženčík 2, ŽK: Andraščík, Gmitro - Miženčík, Zlatohlavý, Kaňuch, Husovský, D: 350, R: Pokrivčák, Kračúnovce - Kežmarok 2:0 (0:0), G: Bárta 2, ŽK: bez kariet, D: 150, R: Švec.

1. Humenné B15101440:2331

2. Vys. Tatry1591526:1828

3. V. Šariš1583432:1527

4. Čierne1590628:2127

5. Breznica1582530:2726

6. Poprad-Veľká1573523:1724

7. Kľušov1573526:2224

8. Giraltovce1572627:1923

9. Kračúnovce1570829:2721

10. N. Šebastová1562725:2320

11. Svidník B1562722:3820

12. Fintice1561823:3519

13. Snina1560923:2918

14. Kežmarok1552820:2417

15. Bystré1542923:3414

16. 1. PFC Poprad15141013:387

SKUPINA JUH

Výsledky 15. kola: Lastomír - Slivník 3:1 (0:0), G: Rebej 2, Verbič - Mesároš, ŽK: Melník, Guzej - Michalec, Durček, ČK: Vasiľ (Slivník), D: 150, R: Čop, Betliar - Moldava 2:2 (0:0), G: Elek, Uharček - Szaniszlo 2, ŽK: J. Zdechovan, Kasper, Hajdúk (Betliar), R: Matta, Koš. N. Ves - Topoľany 3:1 (1:1), G: Lumtzer 2 (oba z 11 m), Repašský - Kandala, ŽK: Sedlák - Vajda, Firda, Sabo, Baláž, Demko, Topoľančin, ČK: Firda, Sabo, D: 150, R: Maliňák, Geča - Rožňava 0:6 (0:2), G: Harhovský, Zatroch, Mázik, Bashir, Drobňák, Gothardt, ŽK: Buzoga, Platko - Greško, Drobňák,D: 80, R: Kundľa, Rudňany - Barca 2:3 (1:0), G: Kuchta, Dunka - Pipta 2, Zábavník, ŽK: Bohor, Dunka - Janočko, Tomašák, D: 200, R: Ször, Žakarovce - Sečovce 7:2 (3:1), G: Belej 3, Škarbek 3, Švarc (11 m) - Dulovič, Riapoš, ŽK: M. Ďorď, Maršálek - Riapoš, Stolár, D: 200, R: Koňar, K. Chlmec - Krásna 4:1 (2:0), G: Širokman, Nádaždi, Petruška, Dako - Beregszási, ŽK: bez kariet, D: 170, R: Sendek, Palín - Krompachy 1:2 (1:0), G: Virčík - Ontko, Biľ, ŽK: Čomoš - Borza, Zahuranec, D: 150, R: Kosturová.

1. Krompachy15114043:537

2. Barca15104146:1634

3. Topoľany1582539:3126

4. Slivník1582524:2226

5. Lastomír1581625:2425

6. Rožňava1580728:2724

7. Kr. Chlmec1572621:2023

8. Žakarovce1571742:3522

9. Koš. N. Ves1571723:2922

10. Krásna1563623:2721

11. Sečovce1562723:2820

12. Rudňany1544730:3116

13. Moldava1544720:2416

14. Palín15321022:3011

15. Betliar1524911:3710

16. Geča15301214:489

Súvisiace články