Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

IV. a V. liga Veľký Horeš je stále bez prehry

TASR|Publikované 13. sep 2015 o 22:00

Hrali sa ďalšie zápasy IV. a V. ligy

. V oboch je stále niekoľko klubov, ktoré neokúsili trpkosť prehry.

IV. LIGA

Sever

Zámutov - Svit 2:2 (0:0), G: Vaľko, Záhradník - Mičko 2, Pakostov - Radvaň n/Laborcom 1:2 (1:0), G: Dubas - Ondica, Murdzik, Ľubotice - Raslavice 1:1 (1:0), G: Jusko - Kubánka, Šar. Michaľany - Kendice 2:2 (0:2), G: Drobňák (11m), Kočik - Cymbalák, Ficko, Vysoké Tatry - Medzilaborce 0:2 (0:1), G: Potoma, Kuruc, Štrba - Dlhé Klčovo 2:1 (1:1), G: Novák, Kšenzakovič - Babjak (11m), Vyšný Mirošov - Kračúnovce 2:0 (0:0), G: Bučko, Matkobiš, Sp. Podhradie - Fintice 2:3 (0:2), G: E. Maliňák, Smik - Uličný, J. Bujnovský, Lupták.

1. V. Mirošov 8 6 1 1 15:5 19
2. Zámutov 8 6 1 1 15:6 19
3. Svit 8 5 1 2 25:12 16
4. Fintice 8 5 1 2 20:14 16
5. Raslavice 8 4 2 2 20:12 14
6. Šar. Michaľany 7 3 4 0 11:5 13
7. Radvaň n/Lab. 8 4 0 4 15:13 12
8. Pakostov 8 3 1 4 15:11 10
9. Sp. Podhradie 8 3 1 4 10:10 10
10. Ľubotice 8 3 1 4 9:11 10
11. Medzilaborce 8 3 1 4 15:21 10
12. Dlhé Klčovo 7 3 0 4 12:13 9
13. Kračúnovce 8 3 0 5 8:15 9
14. V. Tatry 8 2 1 5 7:18 7
15. Štrba 8 1 2 5 9:17 5
16. Kendice 8 0 1 7 9:32 1

Juh

Rudňany - Rožňava 3:1 (0:0), G: Bdžoch 2, Bašista - Strelka, Kalša - Veľké Kapušany 3:0 (1:0), G: Horňák 2, Halapin (11m), Geča - Maria Huta 3:3 (2:1), G: Hutter, Papcún, Pach - Hudák 2, Škarbek, ČK: Török (domáci), Spišské Vlachy - Veľký Horeš 0:2 (0:2), G: Takáč, Capko, Medzev - Strážske 4:2 (1:2), G: Horňák 2 (1 z 11m), Strokay 2 - Bodnár, Lörinc, Veľký Folkmár - Čaňa 4:0 (2:0), G: Jurko, Serbin, Belej, Havran, Sobrance - Krompachy 1:4 (1:2), G: Čižmár - Bodnár 2, Uhrín, Šteiner, ČK: Matej (domáci), Michaľany - Borša 3:0 (3:0), G: Kolesár, Elek, Bučko.

1. V. Horeš 8 7 1 0 36:7 22
2. Medzev 8 6 1 1 27:13 19
3. Krompachy 8 6 0 2 18:11 18
4. V. Folkmár 8 5 2 1 21:8 17
5. Sobrance 8 5 0 3 13:10 15
6. Kalša 8 4 1 3 16:15 13
7. Strážske 8 3 3 2 20:12 12
8. Maria Huta 8 2 5 1 13:15 11
9. Sp. Vlachy 8 3 2 3 8:10 11
10. Michaľany 8 2 2 4 11:18 8
11. Čaňa 8 2 1 5 13:16 7
12. Rudňany 8 2 1 5 8:17 7
13. V. Kapušany 8 2 0 6 8:19 6
14. Geča 8 1 2 5 11:26 5
15. Rožňava 8 1 2 5 7:22 5
16. Borša 8 1 1 6 9:20 4

V. LIGA

ŠARIŠSKÁ

Dlhá Lúka - Záhradné 2:1 (1:1), G: Stachura, Pankúch (vlastný) - Pavlovič, Čirč - Gerlachov 2:4 (1:1), G: Nemergut, Piter - Marko 2, Koscelník (11m), Škvarla, Veľký Šariš - Stará Ľubovňa 4:0 (0:0), G: Hanudeľ, Hricz, Horný, Varga, Malý Šariš - Chmiňany 3:1 (2:1), G: Horoščák 2, Blaško - R. Bendík, Koprivnica - Gaboltov 3:0 (0:0), G: Hlávka (11m), Guľa, Čverha, Ražňany - Demjata 1:0 (0:0), G: Červeňák, Uzovce - Šiba 1:0 (1:0), G: Ličák.

1. Dlhá Lúka 6 5 1 0 9 : 2 16
2. Demjata 6 4 1 1 7 : 4 13
3. V. Šariš 6 4 0 2 14 : 7 12
4. M. Šariš 6 4 0 2 7 : 5 12
5. Záhradné 6 3 2 1 12 : 5 11
6. St. Ľubovňa 6 3 1 2 12 : 15 10
7. Koprivnica 6 3 0 3 10 : 5 9
8. Ražňany 6 3 0 3 8 : 7 9
9. Uzovce 6 3 0 3 7 : 8 9
10. Gerlachov 6 2 1 3 7 : 11 7
11. Gaboltov 6 2 0 4 9 : 9 6
12. Čirč 6 2 0 4 8 : 11 6
13. Šiba 6 1 0 5 3 : 13 3
14. Chmiňany 6 0 0 6 2 : 13 0

VIHORLATSKO-DUKELSKÁ

Bystré - Nižný Hrušov 1:2 (0:0), G: Novotný - Palko, Babjak, Hencovce - Sačurov 6:0 (2:0), G: Homoľa 2, Hajduch, Dzurina, Slivka, Gazdík, Ptičie - Sedliská 5:1 (1:1), G: Kolník 2 (1 z 11m), Kirvej 2, Melník - Vožný, Kochanovce - Hanušovce n/T 11:2 (5:1), G: Soták 3, Kudravý 3, Brindzák, Rada, Gaľo, Murinčák, Jurov - Daňo (11m), Kahanovský, Kamenica n/Cir. - Humenné 0:6 (0:4), G: Sališ 4, Voroňák 2, ČK: Mikula (domáci), Čierne n/T - Stakčín 2:3 (1:1), G: Grega 2 (2 z 11m) - Sima 2, Štofík, Soľ - Jasenov 0:0.

1. Ptičie 6 5 1 0 19 : 2 16
2. Humenné 6 5 0 1 20 : 3 15
3. Kochanovce 6 4 1 1 20 : 8 13
4. N. Hrušov 6 4 1 1 12 : 9 13
5. Soľ 6 3 3 0 10 : 3 12
6. Hencovce 6 3 0 3 11 : 7 9
7. Jasenov 6 2 2 2 7 : 10 8
8. Sedliská 6 2 1 3 10 : 15 7
9. Bystré 6 2 0 4 8 : 12 6
10. Kamenica n/Cir. 6 1 3 2 5 : 12 6
11. Stakčín 6 1 2 3 6 : 9 5
12. Čierne n/T 6 1 1 4 9 : 9 4
13. Sačurov 6 1 0 5 9 : 21 3
14. Hanušovce n/T 6 0 1 5 7 : 33 1

KOŠICKO-GEMERSKÁ

Turňa n/B - Perín 1:2 (1:1), G: Horváth - Kováč, Koribanič, Čečejovce - Sokoľany 3:1 (2:0), G: Fazekaš, L. Varga, Csatlós (vlastný) - Stropkovský (vlastný), Veľká Ida - Gem. Hôrka 1:0 (0:0), G: Bujnovský, oš. Nová Ves - Malá Ida 2:1 (1:1), G: Halčišák, Feke - Leško, Dobšiná - Ťahanovce 3:1 (0:0), G: Barnák 2, Delano-Bquero - T. Koľvek, Krh. Podhradie – Poproč 3:0 (1:0), G: Kuzma 3, ČK: Bajerovský, Varga (hostia).

1. Čečejovce 6 5 0 1 14 : 4 15
2. Krh. Podhradie 5 4 1 0 11 : 1 13
3. Veľká Ida 6 4 0 2 16 : 10 12
4. Perín 6 3 1 2 15 : 9 10
5. Koš. N. Ves 6 3 1 2 11 : 13 10
6. Dobšiná 5 2 2 1 10 : 8 8
7. Gem. Hôrka 6 2 2 2 10 : 9 8
8. Sokoľany 6 2 1 3 9 : 8 7
9. Poproč 5 2 0 3 10 : 8 6
10. Kokšov-Bakša 5 2 0 3 7 : 11 6
11. Ťahanovce 5 1 1 3 12 : 14 4
12. Malá Ida 5 1 0 4 3 : 20 3
13. Turňa n/B 6 0 1 5 2 : 15 1

ZEMPLÍNSKA

Cejkov - Parchovany 2:0 (1:0), G: Blanár (11m), Jenei, Petrovce n/Lab. - Trakany 3:2 (2:1), G: Lakatoš, Horňák, Marjov - Kočiš (11m), Dako, Kr. Chlmec - Krišovská Liesková 2:0 (1:0), G: Szucs, T. Batta, Úpor - Čierna n/T 2:4 (1:2), G: Pekala, Rugoĺský - Bodnár, Čertický, Makkai, Džerenga, Močarany - Vinné 1:1 (0:1), G: Uhľár (11m) - Kelemanyk, Čičarovce - Palín 6:1 (3:0), G: Csáki 2, Hami 2, Béres, Oravecz - Kufa, Nacina Ves - Lastomír 2:0 (1:0), G: R. Basara, Šalitroš (vlastný).

1. Čierna n/T 6 5 0 1 20 : 7 15
2. Parchovany 6 5 0 1 14 : 5 15
3. Nacina Ves 6 4 1 1 10 : 6 13
4. Lastomír 6 4 0 2 14 : 5 12
5. Močarany 6 3 3 0 9 : 2 12
6. Petrovce n/Lab. 6 3 1 2 15 : 10 10
7. Čičarovce 6 3 1 2 12 : 10 10
8. Cejkov 6 3 1 2 9 : 9 10
9. Kr. Chlmec 6 3 0 3 7 : 10 9
10. Vinné 6 2 2 2 9 : 10 8
11. Palín 6 1 0 5 8 : 21 3
12. Krišovská Liesková 6 1 0 5 6 : 20 3
13. Trakany 6 0 1 5 5 : 12 1
14. Úpor 6 0 0 6 7 : 18 0

PODTATRANSKÁ

Smižany - Veľká Lomnica 1:5 (1:2), G: Regítko - Bojňanský 3, Beller, Baláž, Harichovce - Levoča 1:2 (0:0), G: D. Klein, Kaščák (vlastný) - Kotrady, Hranovnica - Poprad B 2:1 (1:0), G: Oravec, Petruľa - Brož (vlastný), Kravany - Teplička n/H 7:3 (4:2), G: Kobolka 2, Čonka 2, Tkáč 2 (1 z 11 m), Cihoň - Lesnický, Tkáč (vlastný), Cihoň (vlastný), Spišská Belá - Helcmanovce 7:2 (1:0), G: Mezey 2, Duleba (11m), Barnáš, Dunka, Siska, D. Maliňák (vlastný) - R. Maliňák, Pisko, Spišské Bystré - Prakovce 6:0 (5:0), G: Filo 3, Šuster 2, Jakubčo, Hrabušice - Nálepkovo 5:1 (1:0), G: Jozefčák 3, Kukura, Oravec - Kellner.

1. Hrabušice 6 5 1 0 18 : 5 16
2. Sp Belá 6 5 0 1 23 : 5 15
3. V. Lomnica 6 4 0 2 19 : 8 12
4. Poprad B 6 4 0 2 16 : 8 12
5. Kravany 6 3 2 1 15 : 9 11
6. Harichovce 6 3 2 1 14 : 9 11
7. Levoča 6 3 1 2 11 : 14 10
8. Teplička n/H 6 2 1 3 15 : 18 7
9. Nálepkovo 6 2 1 3 10 : 16 7
10. Hranovnica 6 2 0 4 15 : 14 6
11. Smižany 6 1 1 4 6 : 13 4
12. Prakovce 6 1 1 4 6 : 19 4
13. Sp. Bystré 6 1 0 5 9 : 19 3
14. Helcmanovce 6 0 2 4 9 : 29 2

Ďalší program IV. a V. ligy

IV. LIGA

SEVER

Program 9. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Svit - Pakostov, Raslavice - Šar. Michaľany, Radvaň n/L - Ľubotice, Medzilaborce - Štrba, Kendice - V. Tatry, Kračúnovce - Sp. Podhradie, Dl. Klčovo - Vyš. Mirošov, Fintice - Zámutov.

JUH

Program 9. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Rožňava - Kalša, Mária Huta - Sp. Vlachy; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Čaňa - Sobrance, Strážske - V. Folkmar, Borša - Rudňany, Krompachy - Michaľany, V. Kapušany - Geča, V. Horeš - Medzev.

V. LIGA

Košicko-gemerská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gem. Hôrka - Gem. Poloma; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sokoľany - Veľká Ida, Kokšov Bakša - Koš. N. Ves, Malá Ida - Dobšiná, Perín - Čečejovce, Ťahanovce - Krs. Podhradie, Poproč - Turňa n/B.

Zemplínska

Program 7. kola, nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Parchovany - Petrovce n/L, Trakany - Kr. Chlmec, Kriš. Liesková - Úpor, Čierna n/T - Močarany, Vinné - Čičarovce, Palín - Nacina Ves, Lastomír - Cejkov.

Vihorlatsko-dukelská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Humenné - Čierne n/T; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Sačurov - Ptičie, Sedliská - Kochanovce, Hanušovce n/T - Kamenica n/C, Stakčín - Soľ, Jasenov - Bystré, Niž. Hrušov - Hencovce.

Šarišská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov - Ražňany; nedeľa, 20. 9. o 15.00 hod.: Demjata - Uzovce, Šiba - Dlhá Lúka, Chmiňany - Koprivnica, Gerlachov - V. Šariš, St. Ľubovňa - M. Šariš, Záhradné - Čirč.

Podtatranská

Program 7. kola, sobota, 19. 9. o 15.00 hod.: Prakovce - Hrabušice; nedeľa, 20. 9. o 10.30 hod.: Poprad - Kravany, o 15.00 hod.: Helcmanovce - Sp. Bystré, Teplička - Sp. Belá, Nálepkovo - Smižany, V. Lomnica - Harichovce, Levoča - Hranovnica.

tasr

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.