Krompachy si stále udržujú mierny náskok pred Krompachami, obe družstvá cez víkend zvíťazili. Nezaváhali ani Šarišské Michaľany, pred Záhradným majú stále šesťbodový náskok. Sokoľany si schuti zastrieľali a len jeden gól im v zápase s Dobšinou chýbal k desiatke. Gerlachov vyprevadil Koprivnicu s tenisovým "kanárom".
IV. liga
Sever:
Humenné – Kračúnovce 2:1 (2:1), G: Krajník, Cigán – Uhrin, V. Tatry – Sp. Podhradie 0:5 (0:2), G: Cehuľa 2, Vandraško, Ferenc, Eliaš, Štrba – Fintice 2:1 (1:1), G: Gavalier, Jackovič – Mihalík, Záhradné – D. Klčovo 6:3 (2:0), G: Čekan, Straka 2, Jaworek 2, Pankuch – Béreš, Zubanych, Samsely, Zámutov – Ľubotice 3:1 (1:0), G: Adam, Hotra, Lazar – Jakubek, Radvaň n/L – Medzilaborce 3:0 (3:0), G: Legdan, Ljuvarskij, Paľo, Š. Michaľany – Pakostov 4:0 (2:0), G: Jačišin 2, Kapraľ, Gombita (vl.)
1. Š. Michaľany 24 20 3 1 77:18 63
2. Záhradné 24 18 3 3 57:20 57
3. Kračúnovce 24 14 3 7 43:24 45
4. Humenné 24 12 4 8 46:28 40
5. D. Klčovo 24 11 6 7 49:39 39
6. Raslavice 24 10 7 7 50:28 37
7. Sp. Podhradie 25 11 4 10 45:29 37
8. Radvaň n/L 24 10 5 9 40:31 35
9. Medzilaborce 25 10 5 10 44:47 35
10. Pakostov 25 10 1 14 36:44 31
11. Fintice 24 6 6 12 21:40 24
12. Ľubotice 24 6 5 13 32:55 23
13. Zámutov 24 6 2 16 21:49 20
14. Štrba 23 3 4 16 23:70 13
15. V. Tatry 24 3 4 17 13:75 13
Juh:
Krs. Podhradie – Geča 3:2 (1:0), G: Almáši 2, Kuzma, Hrabušice – Maria Huta 3:1 (0:0), G: D. Ovčík, Džadoň, K. Ovčík – Jakubec (vl.), V. Folkmar – Strážske 0:3 (0:1), G: Mitro, Hirjak, Zápotočný, Kalša – Sobrance 3:0 (2:0), G: Krakovský, Takáč 2, Medzev – Rožňava 1:3 (1:1), G: Jurko – Kovács, Figúr, Krompachy – V. Kapušany 4:0 (1:0), G: Hagara 2, Belej, Uhrín, Parchovany – Čaňa 2:4 (0:2), G: Kovalčin, Fako – Steininger, Lipnický 3.
1. Rožňava 24 18 3 3 70:20 57
2. Krompachy 24 17 5 2 71:14 56
3. Čaňa 24 16 1 7 70:34 49
4. Kalša 24 15 3 6 66:22 48
5. Medzev 24 13 6 5 74:28 45
6. Sobrance 24 12 7 5 50:25 43
7. Geča 25 13 1 11 69:36 40
8. Maria Huta 25 12 4 9 44:34 40
9. Hrabušice 25 9 4 12 45:41 31
10. Krh. Podhradie 25 7 3 15 54:75 24
11. Rudňany 24 7 2 15 34:61 23
12. Strážske 23 6 3 14 27:56 21
13. V. Kapušany 24 5 4 15 31:61 19
14. V. Folkmar 23 3 4 16 26:131 13
15. Parchovany 24 2 2 20 25:118 8
V. liga
Košicko-gemerská
Gem. Hôrka – Koš. N. Ves 0:0 (0:0), Kechnec – M. Ida 3:2 (2:1), G: Janočko, Kover 2 (prvý z 11 m) – Dimun, Leško, ČK: Iľko (po 2 ŽK, hostia), Turňa n/B – Kokšov – Bakša 0:3 (0:0), G: Stiľar 2, Jesenský, Sokoľany – Dobšiná 9:1 (4:0), G: D. Varga 4, L. Varga, Miškovič, Burnovský, Majoroš, Lukáč (z 11 m) – Gelda, Perín – V. Ida 1:1 (1:1), G: Šuster – Žiga, ČK: Kolesár (domáci), Ťahanovce – Poproč 2:0 (1:0), G: T. Koľvek, Tomko, ČK: Sciranko (po 2 ŽK, hostia), TU Košice – Čečejovce 6:1 (2:0), G: Hlivák 2, Soloviov, Belohorec 2, Veľas – Ličák.
1. Sokoľany 22 19 3 0 81:13 60
2. Kechnec 22 15 4 3 58:30 49
3. M. Ida 22 12 6 4 62:26 42
4. Poproč 22 10 5 7 54:37 35
5. Ťahanovce 22 10 3 9 41:41 33
6. Perín 22 8 7 7 32:36 31
7. Koš. N. Ves 22 9 4 9 32:37 31
8. V. Ida 22 8 4 10 41:44 28
9. Čečejovce 22 6 7 9 28:45 25
10. Kokšov – Bakša 22 7 3 12 34:45 24
11. Gem. Hôrka 22 5 7 10 25:39 22
12. Dobšiná 22 6 4 12 44:70 22
13. TU Košice 22 6 2 14 38:49 20
14. Turňa n/B 22 2 3 17 23:81 9
Zemplínska
Borša – Kr. Chlmec 1:3 (0:1), G: Perháč – Grajcár, Molnár, Husovský, Topoľany – Nacina Ves 5:0 (1:0), G: Kiš (z 11 m), Škultéty, Michaliv 3, Streda n/B – Petrovce n/L 0:2 (0:0), G: Horňak, Čižmár, Lastomír – Vinné 4:0 (2:0), G: Verbič 2, Chýrik 2, Čierna n/T – Čičarovce 0:1 (0:1), G: Tárczy, Cejkov – Močarany 2:2 (2:1), G: Novák, Blanár – Haluška, Tutko.
1. Petrovce n/L 21 16 2 3 64:20 50
2. Topoľany 20 15 3 2 62:12 48
3. Cejkov 21 13 2 6 46:25 41
4. Čičarovce 20 12 3 5 44:27 39
5. Močarany 20 10 5 5 45:27 35
6. Nacina Ves 20 9 4 7 27:31 31
7. Streda n/B 20 7 3 10 26:36 24
8. Čierna n/T 21 5 6 10 22:33 21
9. Lastomír 21 6 3 12 27:45 21
10. Kr. Chlmec 20 5 4 11 33:49 19
11. Michaľany 20 4 4 12 24:67 16
12. Vinné 20 4 3 13 27:41 15
13. Borša 20 3 4 13 24:58 13
Šarišská
Gaboltov – Šiba 4:3 (2:1), G: Vaľko 3, Klimek – Niščák (z 11 m.), Benka, German, Dubinné – Demjata 0:2 (0:1), G: Marcin, Valiček, V. Šariš – M. Šariš 4:1 (2:1), G: Varga, Žilka 2, Vulshynskyi – Šimko, Kendice – St. Ľubovňa 3:1 (2:1), G: Luterán 2, Vardžik – Bilý, Gerlachov – Koprivnica 6:0 (4:0), G: Stachura 5, Kačmár, D. Lúka – Ražňany 0:2 (0:1), G: Durilla, M. Bilý, Čirč – Župčany 1:2 (1:0), G: Miko – Petruška, Beliš.
1. Gerlachov 21 18 2 1 82:12 56
2. D. Lúka 22 14 1 7 39:22 43
3. Župčany 22 13 2 7 50:27 41
4. V. Šariš 22 12 5 5 50:29 41
5. Demjata 22 12 3 7 49:28 39
6.Ražňany 22 12 2 8 47:36 38
7. Čirč 22 10 5 7 45:37 35
8. M. Šariš 21 9 3 9 35:39 30
9. Dubinné 22 8 4 10 41:50 28
10. Gaboltov 22 7 4 11 35:39 25
11. Koprivnica 22 6 2 14 20:61 20
12. St. Ľubovňa 22 6 1 15 32:63 19
13. Kendice 22 2 6 14 25:55 12
14. Šiba 22 3 2 17 21:73 11
Podtatranská
Sp. Belá – Nálepkovo 3:0 (1:0), G: Mezey 2, Depta, Poprad B – Smižany 4:0 (1:0), G: J. Tropp, Gallovič, Ujčík, Ferenc, Helcmanovce – Kravany 3:2 (0:1), G: Maliňák 2 (prvý z 11 m), Gans – Beneš, Tkáč, Ľubica – Levoča 5:0 (1:0), G: Sova, Buc, Kukura 3, Harichovce – Hranovnica 3:2 (1:1), G: Markulík, A. Klein, D. Klein – Maťaš, Babej, Kluknava – V. Lomnica 3:0 (1:0), G: Borza, Varga, Belej, ČK: Surma (po 2 ŽK, hostia).
1. Poprad B 20 18 1 1 81:20 55
2. Ľubica 21 14 3 4 58:24 45
3. Hranovnica 20 12 1 7 56:36 37
4. Sp. Belá 20 12 1 7 48:35 37
5. Harichovce 20 10 5 5 58:39 35
6. Nálepkovo 20 9 2 9 43:36 29
7. Levoča 21 8 3 10 44:49 27
8. Kluknava 20 8 3 9 35:49 27
9. Prakovce 20 7 2 11 32:41 23
10. V. Lomnica 20 6 2 12 50:55 20
11. Kravany 21 5 4 12 35:72 19
12. Helcmanovce 21 3 5 13 26:70 14
13. Smižany 20 3 2 15 16:56 11
Vihorlatsko-Dukelská
Ulič – Bystré 3:0 (1:0), G: Janko, Hromadka 2, Ptičie – Stakčín 2:0 (0:0), G: Paraska, Lancoš, Jasenov – Hencovce 1:2 (1:2), G: Veselovskyy – Hanusin, Demčák, Soľ – Kochanovce/ Brekov 4:1 (1:1), G: Hrivňák, Sakala, Hricov, Demčák – Šamai, Seč. Polianka – N. Hrušov 1:0 (1:0), G: Havran, Sedliská – Kamenica n/C 2:2 (1:1), G: Kertis, Vanšovský – Liček 2.
1. Soľ 21 19 2 0 57:13 59
2. Jasenov 21 17 1 3 59:28 52
3. Kamenica n/C 20 10 4 6 31:25 34
4. Ptičie 21 11 1 9 42:37 34
5. Hencovce 20 9 5 6 37:25 32
6. Stakčín 20 7 5 8 28:27 26
7. Sačurov 20 8 0 12 30:36 24
8. N. Hrušov 20 6 4 10 32:34 22
9. Kochanovce/Brekov 20 7 1 12 30:33 22
10. Bystré 20 6 3 11 21:38 21
11. Seč. Polianka 20 6 1 13 23:47 19
12. Ulič 21 5 4 12 34:52 19
13. Sedliská 20 3 5 12 26:55 14