Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

IV. a V. futbalová liga: Humenné ani Medzev nezaváhali

Ilustračné. (Autor: archív)
Jozef Mačejovský|Publikované 24. sep 2017 o 22:00

Štvrtá a piata futbalová liga mala na programe ďalšie zápasy.

IV. liga

Sever

Humenné – Medzilaborce 5:0 (3:0), G: Komjatý 2, Radovanović 2, Vasiľ, Poprad B – Ľubotice 5:0 (3:0), G: J. Tropp (z 11 m), Mičko, Dubec 3, Gerlachov – Zámutov 1:0 (1:0), G: Balužinský, Ptičie – Fintice 2:3 (2:2), G: Pavlulik, Veselovskyy – L. Eliaš, Hricov 2, Pušovce – Soľ 0:3 (0:1), G: Cigán 2 (druhý z 11 m), Demčák, Záhradné – Sp. Podhradie 7:0 (1:0), G: Pavuk, Papcun (vl.) , Kondžura, Angelovič 2, Gomulec 2, Kračúnovce – Radvaň n/L 0:1 (0:0), G: Legdan (z 11 m), Raslavice – V. Šariš 2:0 (1:0), G: E. Tomáško, J. Tomáško.

1. Humenné 10 9 1 0 29:4 28
2. Gerlachov 10 7 2 1 25:14 23
3. Poprad B 10 6 2 2 34:13 20
4. Záhradné 10 6 1 3 22:7 19
5. Radvaň n/L 10 6 1 3 18:13 19
6. Soľ 10 6 1 3 13:14 19
7. Sp. Podhradie 11 6 0 5 21:22 18
8. Raslavice 11 5 1 5 21:23 16
9. Kračúnovce 10 4 2 4 18:11 14
10. Ľubotice 10 4 1 5 17:20 13
11. Fintice 10 4 1 5 11:22 13
12. Medzilaborce 10 4 0 6 21:27 12
13. Ptičie 10 2 2 6 17:22 8
14. Zámutov 10 2 2 6 8:20 8
15. V. Šariš 10 1 1 8 11:22 4
16. Pušovce 10 0 0 10 6:38 0

Juh

Topoľany – Strážske 1:2 (1:1), G: Michaliv – Karafa, Turčík, ČK: J. Benček (domáci), Petrovce n/L – Krh. Podhradie 0:0 (0:0), M. Ida – Rudňany 1:2 (0:1), G: Andreja (z 11 m) – Mikuš, Regec, Čičarovce – Sokoľany 1:4 (0:2), G: Černej – Fabrici, D. Varga, Lukáč 2, ČK: R. Dadu (po 2 ŽK, domáci), Kechnec – V. Kapušany 4:1 (1:0), G: Juhás, Kover (z 11 m), Jurčo, Horváth – Voloshynskyi, Čaňa – Maria Huta 2:3 (2:1), G: Peťovský, Lipnický – Čegiň, Labun, Timkovič, Kalša – Geča 4:2 (0:1), G: Krakovský (z 11 m), Gašpar, Capík 2 – Krakovský (vl.), Majoroš, ČK: Vaško (po 2 ŽK, domáci) – Bartok (hostia), Medzev – Sobrance 3:1 (1:0), G: Horňák 2, Jurko – Horňak.

Prečítajte si tiež:
Čani dobrý nástup nepomohol

1. Medzev 10 9 0 1 41:11 27
2. Maria Huta 10 9 0 1 26:6 27
3. Kalša 10 8 0 2 32:12 24
4. Čaňa 10 6 1 3 37:15 19
5. Geča 10 6 1 3 24:17 19
6. Sobrance 10 5 3 2 34:14 18
7. Sokoľany 9 5 1 3 19:13 16
8. Topoľany 10 4 2 4 14:17 14
9. Strážske 10 4 1 5 18:29 13
10. Rudňany 10 3 2 5 15:19 11
11.Petrovce n/L 10 2 3 5 9:24 9
12. Čičarovce 10 2 2 6 9:20 8
13. M. Ida 9 2 1 6 7:20 7
14. V. Kapušany 10 1 3 6 9:18 6
15. Kechnec 10 1 1 8 7:42 4
16. Krh. Podhradie 10 0 3 7 6:30 3

V. liga

Košicko-gemerská

V. Ida – Gem. Hôrka 6:1 (4:0), G: Žiga 3, Saloci, Hornák, Mirga – O. Váradi, Ždaňa – Kokšov – Bakša 4:1 (3:1), G: Fogaraš 2, Vaľa, O. Čigáš – I. Stoľar (z 11 m), Haniska – Čečejovce 0:2 (0:1), G: Warzybok, Puškáš, Lok. Košice B – Perín 0:0 (0:0), ČK: Hric (domáci), Seňa – Koš. N. Ves 2:3 (0:2), G: Spišák, Sinovický – Plichta, Halčišák, Vavrák, Poproč – Ťahanovce 4:2 (4:0), G: Lindvai 2, Podprocký (z 11 m), Lackaň – Šemrák 2.

1. TU Košice 7 6 0 1 21:2 18
2. Čečejovce 7 6 0 1 23:8 18
3. Ťahanovce 7 6 0 1 22:7 18
4. Poproč 7 5 2 0 17:7 17
5. Perín 7 4 1 2 14:12 13
6. Koš. N. Ves 7 4 0 3 11:8 12
7. Seňa 7 3 1 3 13:15 10
8. V. Ida 8 3 1 4 11:14 10
9. Ždaňa 8 3 1 4 15:20 10
10. Haniska 8 2 0 6 11:20 6
11. lok. Košice B 7 1 2 4 13:12 5
12. Kokšov – Bakša 8 1 0 7 7:17 3
13. Gem. Hôrka 8 0 0 8 4:40 0

Zemplínska

Cejkov – Michaľany 4:2 (1:1), G: Kročko, Michalko, Slovjak, Panda – Maco, Orenič, Pavlovce n/U – Lastomír 3:0 (2:0), G: Kotľar, Smoľák 2, Borša – Čierna n/T 1:2 (0:1), G: Vojtko – Džerenga, Pituk, ČK: Laškody (po 2 ŽK, domáci), M. Horeš – Kr. Chlmec 0:2 (0:1), G: Porvaz, Pásztor, Parchovany – Streda n/B 2:1 (0:1), G: Hvozdík, Pastelák – Szabó, ČK: Feke (hostia), Úpor – Nacina Ves 4:0 (1:0), G: Rugolský 2 (druhý z 11 m), Tokár, Gracer, Močarany – Vinné 0:0 (0:0).

1. Kr. Chlmec 8 6 1 1 27:8 19
3. Pavlovce n/U 8 6 1 1 25:9 19
2. Cejkov 8 6 0 2 19:9 18
4. Úpor 8 5 0 3 23:12 15
5. Močarany 8 4 1 3 9:15 13
6. Čierna n/T 8 4 0 4 16:15 12
7. Nacina Ves 8 4 0 4 12:12 12
8. Vinné 8 3 2 3 10:11 11
9. Parchovany 8 3 1 4 9:19 10
10. M. Horeš 8 3 0 5 15:11 9
11. Lastomír 8 3 0 5 9:19 9
12. Borša 8 2 0 6 10:19 6
13. Streda n/B 8 2 0 6 6:16 6
14. Michaľany 8 2 0 6 8:23 6

Šarišská

St. Ľubovňa – Gaboltov 4:1 (0:0), G: Fröhlich, Foľvarský, Aftanas (z 11 m) – R. Javorský, Kamenica – Koprivnica 1:0 (0:0), G: Dinis, Kendice – M. Šariš 1:2 (1:0), G: P. Čuha – Džačovský, Horoščák, V. Lipník – Dubinné 1:5 (0:2), G: Želonka – Pisarik, Mihalik, Zahorjan (vl.), Novák, Švirk, Široké – Čirč 1:1 (1:0), G: Smolko – Miko, ČK: Zahurančík (domáci) – Dirga (hostia), D. Lúka – Ražňany 1:1 (0:0), G: M. Jurčišin – Dužda, Župčany – Demjata 3:1 (3:0), G: D. Petruška 3 (tretí z 11 m) – Valiček.

1. Čirč 8 7 1 0 38:7 22
2. Ražňany 8 6 1 1 21:7 19
3. Župčany 8 6 0 2 23:9 18
4. Kamenica 8 6 0 2 24:11 18
5. St. Ľubovňa 8 5 1 2 15:10 16
6. Demjata 8 5 0 3 17:12 15
7. Dubinné 8 4 0 4 19:23 12
8. D. Lúka 8 3 2 3 7:11 11
9. Koprivnica 8 3 0 5 17:20 9
10. M. Šariš 8 2 1 5 11:27 7
11. Široké 8 1 3 4 9:19 6
12. Gaboltov 8 2 0 6 13:24 6
13. Kendice 8 1 1 6 8:19 4
14. V. Lipník 8 0 0 8 8:31 0

Podtatranská

Sp. Belá – Kluknava 3:0 (3:0), G: Siska, Heutschy, Depta, Hrabušice – Helcmanovce 9:0 (4:0), G: Jurčo 2, Džadoň, Sabol 3, Kukura 2, Oravec, V. Folkmar – V. Tatry 0:7 (0:2), G: Neupauer 2, Macurák 3 (druhý z 11 m), Polakovič, Kováč, Kežmarok – Olcnava 0:1 (0:1), G: V. Pollák, Štrba – V. Lomnica 1:1 (0:1), G: Husár – Galschneider, Ľubica – Prakovce 4:0 (3:0), G: M. Kapral, Krull, Buc, Matejka, Harichovce – Levoča 2:0 (1:0), G: A. Klein, Urban, ČK: Janečka (hostia), Hranovnica – Nálepkovo 2:1 (1:1), G: Kikta, Ďurán – Bobák.

Prečítajte si tiež:
Helcmanovce dostali deviatku

1. V. Lomnica 10 8 1 1 36:9 25
2. Hranovnica 10 7 3 0 47:10 24
3. Sp. Belá 10 7 2 1 23:14 23
4. Harichovce 10 6 1 3 36:14 19
5. Olcnava 10 6 1 3 24:15 19
6. Hrabušice 10 5 1 4 30:25 16
7. V. Tatry 10 5 1 4 25:10 16
8. Ľubica 10 5 1 4 18:16 16
9. Kežmarok 10 5 1 4 16:18 16
10. Nálepkovo 10 5 0 5 25:19 15
11. Levoča 10 4 1 5 22:11 13
12. Prakovce 10 3 1 6 20:17 10
13. Štrba 10 2 2 6 22:25 8
14. Kluknava 10 2 2 6 14:18 8
15. Helcmanovce 10 1 0 9 5:66 3
16. V. Folkmar 10 0 0 10 5:81 0

Vihorlatsko-dukelská

Kochanovce/Brekov – Borov 2:4 (1:2), G: Šamo, Jenčko – Turok-Heteš, Olah, Kuruc (z 11 m), Mamaj, Pakostov – N. Hrušov 0:2 (0:1), G: Sabol, Palko, V. Žipov – Ulič 1:1 (0:1), G: Lacko – Hromadka,Seč. Polianka – Bystré 1:2 (1:1), G: Gaži – Hlávka, D. Vravec, Jasenov – Sačurov 0:0 (0:0), Kamenica n/C – Stakčín 2:0 (2:0), G: Čabák, Vasiľko, Sedliská – Hencovce 0:3 (0:2), G: Černý, S. Soták, Maľár.

1. N. Hrušov 8 8 0 0 26:5 24
2. Borov 8 6 1 1 22:11 19
3.Kamenica n/C 8 6 0 2 18:4 18
4. Kochanovce/Brekov 8 4 1 3 20:11 13
5. Hencovce 8 4 1 3 16:14 13
6. Bystré 8 4 1 3 8:10 13
7. Pakostov 8 4 0 4 13:11 12
8. Sačurov 8 3 1 4 16:19 10
9. Stakčín 8 2 3 3 10:13 9
10. Ulič 8 2 2 4 14:17 8
11. Jasenov 8 2 1 5 5:10 7
12. Sedliská 8 2 1 5 7:13 7
13. V. Žipov 8 1 2 5 7:15 5
14. Seč. Polianka 8 1 0 7 4:33 3

ĎALŠÍ PROGRAM IV. A V. LÍG

IV. liga

Sever, 11. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: V. Šariš – Gerlachov, Medzilaborce – Raslavice, Radvaň n/L – Humenné, Sp. Podhradie – Kračúnovce, Soľ – Záhradné, Fintice – Pušovce, Ľubotice – Ptičie, Zámutov – Poprad B.

Juh, 11. kolo, 30. 9. o 15.00 hod.: Mária Huta – Kalša, Krs. Podhradie – Malá Ida, 1. 10. o 14.30 hod.: Sobrance – Topoľany, Geča – Medzev, V. Kapušany – Čaňa, Sokoľany – Kechnec, Rudňany – Čičarovce, Strážske – Petrovce n/L.

V. liga

Košicko-gemerská

9. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: Ťahanovce – Ždaňa, Koš. N. Ves – Poproč, Perín – Seňa, Čečejovce – Lok. Košice B, Slávia TU Košice – Haniska, Kokšov Bakša – Gem. Hôrka.

Zemplínska

9. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: Vinné – Cejkov, Nacina Ves – Močarany, Streda n/B – Úpor, Kr. Chlmec – Parchovany, Čierna n/T – Malý Horeš, Lastomír – Borša, Michaľany – Pavlovce n/U.

Vihorlatsko-dukelská

9. kolo, 1. 10. o 14.30 hod.: Hencovce – Vyš. Žipov, Stakčín – Sedliská, Sačurov – Kamenica n/C, Niž. Hrušov – Jasenov, Kochanovce/Brekov – Pakostov, Bystré – Borov, Ulič – Seč. Polianka.

Šarišská

9. kolo, 30. 9. o 15.00 hod.: Gaboltov – Kendice, 1. 10. o 14.30 hod.: Demjata – Kamenica, Ražňany – Župčany, Čirč – Dlhá Lúka, Dubinné – Široké, Malý Šariš – V. Lipník, Koprivnica – St. Ľubovňa.

Podtatranská

11. kolo, 30. 9. o 15.00 hod.: Prakovce – Harichovce, 1. 10. o 14.30 hod.: Nálepkovo – V. Folkmar, Kluknava – Hranovnica, Levoča – Sp. Belá, V. Lomnica – Ľubica, Helcmanovce – Štrba, Olcnava – Hrabušice, V. Tatry – Kežmarok.

Autor: Jozef Mačejovský

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.