Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Interistom vyšiel úvod, domáci však odpovedali

Sportnet|Publikované 20. okt 2002 o 22:00

Matador Púchov - Inter Bratislava 1:1 (0:1)Púchov (SITA) - Prvopolčasové dianie výrazne ovplyvnila 5. minúta. Holčík urobil v strede ihriska hrubú

Matador Púchov - Inter Bratislava 1:1 (0:1)

Púchov (SITA) - Prvopolčasové dianie výrazne ovplyvnila 5. minúta. Holčík urobil v strede ihriska hrubú chybu, Czinege rýchlo zaútočil a po jeho presnej prihrávke Lelkeš otvoril skóre. Na domácich kopačkách sa objavila nervozita, výnimkou bol iba Talda, ktorý spočiatku ako jediný zamestnával Hýlla. Interisti predčili súpera v štarte na loptu a hoci ani oni v streľbe nevynikali, s prehľadom kontrolovali priebeh hry. Červeň na tvári trénera Šurana nasvedčovala, že v domácej šatni sa cez prestávku poriadne kričalo. V 49. min pálil spoza šestnástky na Hýlla Belák, hosťujúci brankár bol však

pozorný. O päť minút bol už ale bez šancí. Vzornú akciu

Brešku s Petrom Vavríkom klincoval vyrovnávajúcim gólom

Perniš. V 58. minúte bola v akcii tá istá trojica - Perniš cez hlavu vysunul Brešku a po jeho centri chýbalo Vavríkovi k lopte pár centimetrov. V 62. min vyvolal paniku v domácej šestnástke Lelkeš, Bernady však zasahovať nemusel. V záverečnej štvrťhodine spálil dve šance na trojbodový gól Perniš, a tak sa nakoniec stretnutie skončilo zaslúženou remízou.

Góly: 54. Ľ. Perniš - 5. Lelkeš, ŽK: Zd. Štrba - M. Čech ml., Paulík, Čišovský. Pred 1625 divákmi rozhodoval Kačenga. Púchov: Bernady - Mužlay (57. Zd. Štrba), Šatka, Pavol Vavrík, Holčík - Gegič (62. Škripec), Peter Vavrík, Belák, Talda - Ľ. Perniš, Breška (88. Bugala). Inter: Hýll - Čišovský, Šedivý, P. Barmoš, R. Kunzo - Czinege, Paulík, Kocúrek, M. Čech ml. (68. Petráš) - Lelkeš (90. Brezík), Halenár (74. Tomčák).