Ibrahimovič provokoval a nedohral. Inter so Škriniarom využili ponúknutú šancu

Momentka zo zápasu Inter - AC Miláno. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|26. jan 2021 o 23:15

Inter Miláno postúpil do semifinále pohára.

Taliansky pohár - štvrťfinále

Inter Miláno - AC Miláno 2:1 (1:1)

Góly: 71. Lukaku (z 11 m), 90+7. Eriksen - 31. Ibrahimovič. ČK: 58. Ibrahimovič (AC) po druhej ŽK

/Milan Škriniar (Inter) odohral celý zápas/

MILÁNO. Futbalisti Interu Miláno v zostave so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom sa prebojovali do semifinále Talianskeho pohára.

Vo štvrťfinále zdolali v mestskom derby AC Miláno 2:1. Víťazný gól strelil v siedmej minúte
nadstaveného času z priameho kopu Christian Eriksen.

Hráči AC Miláno sa ujali vedenia v 31. minúte zásluhou Zlatana Ibrahimoviča.

Švédsky kanonier však na konci prvého polčasu dostal prvú žltú kartu po hádke s Romeluom Lukakuom a v 58. minúte ho rozhodca vylúčil, keď si zbytočne vyšliapol na Aleksandara Kolarova.

Inter početnú prevahu využil. V 71. minúte vyrovnal z penalty Lukaku a v dramatickom závere zariadil postup Interu dánsky stredopoliar Eriksen.

Domov»Futbal»Taliansko»Coppa Italia»Ibrahimovič provokoval a nedohral. Inter so Škriniarom využili ponúknutú šancu