Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Imrich Pukluš z Novej Lesnej v miernom trháku

Sportnet|Publikované 21. okt 2003 o 22:00

Poprad - Jedenáste kolo tipovacej súťaže neprinieslo jej aktérom veľa radosti. Asi polovica z nich si totiž do tabuľky zapísala mínusové body.

Najlepší boli tí, ktorí mali na svojich tiketoch päť správnych tipov a získali tak osem bodov. Nečakali sa najmä domáce prehry Spišskej Teplice s Jánovcami a Spišského Bystrého so Strážami. V Lučivnej a Toporci sa súperi rozišli zmierlivo, na ostatných troch štadiónoch sa tešili z plného bodového zisku domáce kolektívy. Do konca ostávajú už iba dve kolá a práve v nich sa rozhodne o tom, kto si z rúk vedúceho redaktora Tatranského denníka - KORZÁR prevezme cenu určenú pre víťaza jesennej časti tipovacej súťaže.

Poradiemeno, adresabody

1. Imrich Pukluš, Nová Lesná74

2. 3. Jana Oprondeková, Poprad71

Pavol Melko, Kravany71

4. 6. František Jurčo, Sp. Bystré65

Jozef Hyriak, Štrba65

Milan Mirko ml., Kravany65

7. 10. Amália Hovančáková, Poprad62

Ján Šoltís, Poprad62

Lukáš Zemčák, Hôrka62

Slavomír Šoltýs, Poprad62

11. 26. Dana Oprondeková, Poprad59

Helenka Kubusová, Poprad59

Ján Dlugoš ml., Veľký Slavkov59

Ján Leščák, Poprad59

Ján Nikerle, Gerlachov59

Jana Menzáková, Poprad59

Jaroslav Babiáš, Poprad59

Jozef Baran, Vikartovce59

Jozef Knurovský, Hôrka59

Jozef Melko, Kravany59

Katarína Gánovská, Nová Lesná59

Milan Kubus, Poprad59

Milan Mareček, Svit59

Milan Mirko st., Kravany59

Milan Rožár, Poprad59

Rudolf Dragoš, Kravany59

27. 29. Jozef Durlák, Poprad57

Magdaléna Stachová, Poprad57

Tibor Pavličko, Kežmarok57

30. 40. Daniel Tkáč, Poprad56

Gejza Jamnický, Sp. Teplica56

Ján Bardy, Kežmarok56

Ján Dlugoš st., V. Slavkov56

Ján Tomašek, Matejovce56

Jaroslav Tomajka, Kravany56

Jozef Pojedinec, Poprad56

Karembeu Knopp, Poprad56

Ľudmila Mirková, Kravany56

Rastislav Dlugoš, Veľký Slavkov56

Štefan Červenka, L. Teplička56

41. Zdenka Troppová st., Poprad55

42. 43. Matej Budaj, Sp. Bystré54

Terézia Pavličková, Kežmarok54

44. 53. Ján Ilavský, Poprad53

Jozef Kozub, Poprad53

Koloman Hovančák, Poprad53

Ľubomír Dragoš, Kravany53

Marika Oprondeková, Poprad53

Martin Husár, Kravany53

Milan Hovančák, Poprad53

Milan Šúrek st., Kežmarok53

Peter Baran, Vikartovce53

Zuzana Zavatzká, Poprad53

54. 55. Branislav Renner ml., Poprad52

Ján Tropp st., Poprad52

56. 57. Blanka Kručinská, Poprad51

Michaela Kručinská, Poprad51

58. 76. Anna Hyriaková, Štrba50

Daniel Čížik, Poprad50

Daniel Gaduš, Poprad50

Ivan Karkošiak, Poprad50

Ján Moravčík st., Poprad50

Jozef Pružinský st., Poprad50

Katarína Oprondeková ml., Poprad50

Katarína Oprondeková st., Poprad50

Mária Ilavská, Poprad50

Marika Šoltísová, Batizovce50

Marta Rožárová, Poprad50

Michal Skokan, Poprad50

Monika Baranová, Vikartovce50

Oľga Nikerlová, Gerlachov50

Peter Zavatzký, Poprad50

Petra Rožárová, Poprad50

Rudolf Kohút, Vikartovce50

Silvia Kozubová, Poprad50

Tomáš Pitoňák, Poprad50

77. 78. Broňa Borziková, Poprad48

Štefan Kyšela ml., Plavnica48

79. 90. Filip Šebest, Vikartovce47

Jozef Lukáč, Poprad47

Jozef Oprondek ml., Poprad47

Jozef Oprondek st., Poprad47

Karol Babiáš st., Poprad47

Mária Babiášová, Poprad47

Mgr. František Pitoňák, Poprad47

Michal Chladoň, Poprad47

Michal Krupa, Poprad47

Milan Husár, Kravany47

Miroslav Javorský, Sp. Štiavnik47

Vladimír Baran, Vikartovce47

91. 99. František Budaj, Sp. Bystré45

Jarmila Kručinská, Poprad45

Jaroslav Pavličko, Kežmarok45

Karmelita Tkáčová, Poprad45

Mária Feriancová, Poprad45

Marián Slovik, Svit45

Štefan Kyšela st., Plavnica45

Štefan Volesko, Poprad45

Tomáš Tibor, Poprad45

100. 110. Daniela Kozubová, Poprad44

Emil Tibor, Poprad44

František Pitoňák, Poprad44

Gabriel Smrek, Žakovce44

Ján Jurčo, Svit44

Ján Vitko ml., Sp. Bystré44

Marianna Geffertová, Poprad44

Natália Repaská, Poprad44

Stanislav Krajč, Poprad44

Štefan Gaduš, Poprad44

Viktória Geffertová, Poprad44

111. 117. Eva Zummerová, Hozelec43

Ján Cihoň ml., Kravany43

Jozef Rákoci, Hozelec43

Jozef Zummer, Sp. Bystré43

Milan Maník, Hozelec43

Miroslav Koščák, Výborná43

Miroslav Pemčák, Sp. Štiavnik43

118. 122. Eduard Wiesner, Žakovce42

Mária Čižiková, Poprad42

Martin Kubičko, Sp. Bystré42

Pavol Šesták, Poprad42

Zdenka Troppová ml., Poprad42

123. 128. Jozef Jurčo, Sp. Bystré41

Ľubomír Šoltís, Batizovce41

Marek Pavličko, Kežmarok41

Mária Baranová, Vikartovce41

Štefan Bobko, Spišský Štiavnik41

Vladimír Bielený, Poprad41

129. 132. Ján Renner, Poprad40

Martin Pemčák, Sp. Štiavnik40

Michal Koščák, Výborná40

Stanislav Kuboši, Hozelec40

133. 136. Adrián Knurovský, Jánovce39

Ján Ilavský st., Poprad39

Jozef Šefc, Kežmarok39

Martin Zavatzký, Poprad39

137. 142. Ing. Milan Gánovský, Poprad38

Jozef Pružinský ml., Poprad38

Marián Geffert, Poprad38

Martin Vlček, Hniezdne38

Tomáš Pružinský, Poprad38

Vladimír Remenár, Hôrka38

143. 148. Ján Bednár, Sp. Bystré37

Ján Mirko, Kravany37

Karol Grujbár, Poprad37

Ondrej Miškovič, Hranovnica37

Pavel Stach, Poprad37

Peter Knurovský ml., Jánovce37

149. 153. Alojz Németh, Poprad36

Anna Némethová, Poprad36

Juraj Šesták, Poprad36

Majka Baranová, Vikartovce36

P. Kossuth, Poprad36

154. 158. Ján Kulich, Poprad35

Milan Šúrek ml., Kežmarok35

Peter Dlugoš, Veľký Slavkov35

Peter Stoklasa, Kežmarok35

Roman Remenár, Hôrka35

159. Mária Bardyová, Kežmarok34

160. 162. Jaroslav Gončar, Poprad32

Jozef Vlček, Hniezdne32

Štefan Majerčák, Jánovce32

163. 166. Dominika Kubošiová, Hozelec31

Lucia Leščáková, Poprad31

Milan Leško, Poprad31

Paľko Krották, Štrba31

167. Dávid Budaj, Sp. Bystré30

168. 171. Ján Závada, Poprad30

Jozef Paciga, Hôrka30

Mária Štolcová, Poprad30

Mikuláš Birčák, Ruská Vôľa30

172. 173. Milan Odrobina, Sp. Štiavnik29

Patrik Kulich, Poprad29

174. 178. Jozef Miškovský, Hôrka28

Milan Bendik, Sp. Bystré28

Mirka Korpašová, Poprad28

Miroslav Čisár, Pribylina28

Miroslav Fenďa, Údol28

179. 182. Ján Lučivjanský, Hôrka27

Jozef Polomčák, Kežmarok27

Mirka Zavadová, Poprad27

Zdeno Bukovinský, Sp. Bystré27

183. Ján Huszárik, Poprad26

184. 186. Dušan Kručinský, Poprad25

Ján Ondruško, Sp. Bystré25

Mária Krottáková, Štrba25

187. Jozef Šimonovič, Sp. Bystré24

188. 190. Jozef Ujčík, Poprad23

Michaela Šprochová, Poprad23

Róbert Ujčík, Poprad23

191. 193. Dominik Lesňák, Hniezdne22

Marta Javorská, Sp. Štiavnik22

Monika Zavadová, Poprad22

194. 196. Jana Husková, Poprad21

Jaroslav Mezovský, L. Teplička21

Pavol Zmok, Kravany21

197. Peter Korenko, Poprad20

198. Štefan Rybka, Poprad19

199. 200. František Fris, L. Teplička16

Štefan Lapšanský, Poprad16

201. 204. Jiří Vlček, Hniezdne15

Juraj Šesták ml., Poprad15

Milan Polomčák, Kežmarok15

Miroslav Antoška, Poprad15

205. 209. Bystrík Špinik, L. Teplička13

Ján Garaj, Štrba13

Jana Švorcová, Štrba13

Miroslav Vaverčák, Poprad13

Peter Gaduš, Poprad13

210. Tipér, Lučivná12

211. 212. Ján Kubičko, Sp. Bystré11

Michal Tatarko, Svit11

213. 214. Emil Cihoň, Kravany10

Mária Misálová, L. Teplička10

215. 222. Bedrich Muranica, Poprad8

Dušan Glatz, Poprad8

Ing. Emília Šoltýsová, Poprad8

Jaro Černický, Hôrka8

Ladislav Dunay, Košice8

Ľubomír Kaleta st., Poprad8

Marek Jurčo, Sp. Bystré8

Rastislav Štefaňák, Poprad8

223. 225. Darina Fedorová, V. Lomnica7

Ján Kolár, Kravany7

Tomáš Knurovský, Jánovce7

226. 227. Jozef Pavličko, Kravany6

Michal Potanecký, Výborná6

228. 231. Emília Šoltýsová, Poprad5

Ján Čochomocho, Poprad5

Marek Bukovinský, Sp. Bystré5

Martin Daniel, Poprad5

232. Agnesa Bukovinská, Sp. Bystré4

233. 234. Karol Grilling, Poprad3

Milan Glevaňák, Poprad3

235. 238. Júlia Švorcová, Štrba2

Michal Tatarko st., Svit2

Patrik Štefaňák, Poprad2

Siloš Slebodník, Poprad2

239. Kalolinka Lesňáková, Hniezdne- 3

240. Peter Štancel, Kežmarok - 4

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.