Nedeľa, 9. mája, 2021Meniny má Roland

II. liga – Jeseň uzavrie dohrávka Žilina B – Poprad, tréner Veselý: Nečaká nás nič ľahké, brankár Pohoriliak: Bude to ťažký zápas

(Zdroj: Facebook MŠK Žilina, Autor: MŠK Žilina)
9. dec 2020 o 08:45

Dnes je na programe dohrávka 10. kola MŠK Žilina B – FK Poprad.

ŽILINA. Jesennú časť II. ligy 2020/21 uzavrie súboj mužstiev z druhej polovice tabuľky. Rezerva Žiliny, ktorá je na 9. mieste, privíta posledný Poprad. Duel so začiatkom o 12.30 h odvysiela Futbalnet.tv.

Mladí šošoni ťahajú šnúru štyroch víťazstiev za sebou, počas ktorej si poradili s Púchovom 5:1, Slovanom B 2:1, Košicami 2:1 a Bardejovom 4:1. „Musíme k súboju pristúpiť zodpovedne a nič nepodceniť. Verím, že sme dobre pripravení a zvládneme to. V stredu nás čaká súper, ktorý dva posledné zápasy vyhral. Nečaká nás preto nič ľahké. Sú to mladí chalani, ktorí nemajú čo stratiť, môžu len získať. Posledné duely zahrali na nulu vzadu, vychádzajú z defenzívy, kde to prehusťujú. Opäť musíme nájsť recept, ako prekonať ich obrannú zónu a dostať sa do zakončenia, skórovať,“ povedal pre webovú stránku tréner Žilina B Vladimír Veselý.

(Autor: SFZ)

Popradčania sú tiež na víťaznej vlne, keď sa tešili z víťazstiev v predchádzajúcich dvoch stretnutiach. Výsledkom 1:0 zdolali Púchov a aj Košice. „Bude to ťažký zápas. Žilina má solídne mužstvo, jej hráči sú mladí a behaví. Budeme sa snažiť ich prekvapiť,“  vravel pred dohrávkou 10. kola brankár Popradčanov Yurii Pohoriliak.

Zápas môžete naživo sledovať TU

Súvisiace články