Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

I TAK ŠE DA

Sportnet|Publikované 16. okt 2005 o 22:00

"Ahá ho, jak sa vie ponáhľať!" Rudňany - Prívlastkom "rizikový" sa dal označiť štvrtoligový súboj Rudnian proti Rešici. Ešte pred pár mesiacmi sa

"Ahá ho, jak sa vie ponáhľať!"

Rudňany - Prívlastkom "rizikový" sa dal označiť štvrtoligový súboj Rudnian proti Rešici. Ešte pred pár mesiacmi sa tieto dva kluby naťahovali v boji o záchranu štvrtej ligy a o záchranu sa bojovalo nielen na ihrisku. Futbalisti Rešice si toho z rudnianskeho hľadiska vypočuli hojne, ale hrali si svoju hru a v určitých momentoch boli lepším mužstvom. Bezgólová remíza im hrala do karát a tak nie raz sa stalo, že pri odkope od brány si dvojica brankár - obranca vyberala loptu, s ktorou budú kopať a zberali tak cenné sekundy.

"Len aby si sa dnes ešte neponáhľal!" kričali diváci na brankára Rešice. Pätnásť minút pred koncom domáci kapitán hlavičkou strelil gól a to sa začali diať veci. Rešický brankár šprintoval za každou loptou, rýchlo odkopávali od brány atď. "Ahá ho, jak sa vie ponáhľať!" zasmiali sa diváci a Rudnianci možno takticky, ale možno aj nešportovo stiahli spoza brány podávačov lôpt.

Z rizikového stretnutia nakoniec nič nebolo. Všetko dopadlo v poriadku a najspokojnejším mužom večera bol tréner Rudnian Jaroslav Zajac. "Chlapci pristúpili k tomuto zápasu veľmi zodpovedne. Vytvorili si mierny tlak, len stále je najväčším problémom nášho mužstva v zakončení gólových šancí. Za bojovnosť a nasedenie sme si tri body zaslúžili," povedal po stretnutí domáci kormidelník Jaroslav Zajac.

(jp)

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.