Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Hvozda vychytal vyložené šance, ale ani to nestačilo

Sportnet|Publikované 2. okt 2005 o 22:00

Lipany Brankár lipianskej Odevy Stanislav Hvozda sa na nedostatok práce v stretnutí s Rimavskou Sobotou sťažovať veru nemohol. Spoluhráči pred ním

Lipany Brankár lipianskej Odevy Stanislav Hvozda sa na

nedostatok práce v stretnutí s Rimavskou Sobotou sťažovať veru nemohol. Spoluhráči pred ním dopriali útočníkom z Gemera dosť priestoru, ktorý predovšetkým využívali skúsený Pisár a technicky Barbosa. Tomu Hvozda (na snímke) zmaril najmenej tri vyložené šance, jednu čistú Pisárovi. Napriek tomu sa obaja zapísali do listiny strelcov.

"Chytalo sa mi dobre. Najmä preto, lebo som na začiatku zmaril prvú šancu Barbosovi a to mi pridalo na istote," tvrdí gólman Odevy. " V ďalšom priebehu som sa ešte viac rozchytal. Celá naša príprava smerovala k potvrdeniu výhry nad nitrianskym béčkom na vlastnom trávniku. Škoda len, že sme zase za bezgólového stavu niektorú z možností nevyužili." Na rozdiel od súpera... "Tento gól ma mrzí najmä preto, že Pisár ho dal z dosť ťažkého uhla. Do šance sme ho však pustili veľmi ľahko. Nechcel som sa mu vrhnúť pod nohy. Mohol spraviť na mňa kľučku, uvažoval som bleskurýchlo. Je to však skúsený borec a akciou zakončil lišiackym gólom. Potom sa už Gemerčanom hralo ľahšie, do nami otváranej obrany mohli neraz kontrovať. Aj tak robili. Zdalo sa mi však, že po góle sme sa o zvrat nebili s väčšou vervou, hoci chlapcom snahu nemožno uprieť. Na môj vkus to bolo dosť zakríknuté." Hostia z vyložených šancí, hlavne vašou zásluhou nedali, ku gólom im hrúbkami výrazne dopomohli spoluhráči v poli. "Nič nové. O našej defenzíve je známe, že produkuje veľa chýb. Súperi z toho ťažia a my sa zase nadrieme, aby sme dosiahli nejaký zvrat. Aj chyby patria k futbalu, no my za ne platíme často a veľmi draho."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.