Utorok, 19. októbra, 2021Meniny má Kristián

Hviezdny Marián Gáborík rozhodol o víťazstve divochov na ľade Los Angeles

TASR|24. jan 2003 o 09:44

New York 24. januára (TASR) - Slovenský hokejista Marián Gáborík sa výraznou mierou podieľal na víťazstve Minnesoty na ľade kráľov z Los Angeles, ...

New York 24. januára (TASR) - Slovenský hokejista Marián Gáborík sa výraznou mierou podieľal na víťazstve Minnesoty na ľade kráľov z Los Angeles, keď sa postaral o oba góly svojho tímu. Na prvý nahrával Bouchardovi a druhý, víťazný, sám vsietil. Presný zásah Žigmunda Pálffyho v poslednej minúte už len kozmeticky upravil výsledok.

Bodovo sa darilo tiež "arizonským" Slovákom, Ladislavovi Nagyovi a Radoslavovi Suchému, ktorí sa pričinili o debakel Calgary na vlastnom ľade 1:7. Nagy zaznamenal dve a Suchý jednu asistenciu. Najproduktívnejší hráč St. Louis Pavol Demitra prihrával v zápase proti Chicagu na jeden z gólov svojho tímu.

Calgary - Phoenix 1:7 (za hostí Nagy 0+2, Suchý 0+1), Atlanta - Ottawa 3:3, Pittsburgh - Boston 1:4, Nashville - New York Rangers 2:4, Chicago - St. Louis 3:3 (za hostí Demitra 0+1), Colorado - Columbus 5:0, Los Angeles - Minnesota 1:2 (za domácich Pálffy 1+0 a za hostí Gáborík 1+1).

Súvisiace články