Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Humenská remíza s Trebišovom

Sportnet|Publikované 17. feb 2009 o 23:00

Na ihrisku s umelou trávou v Michalovciach zohrali prípravný duel Zemplínčania. Stretnutie sa skončilo nerozhodne.MICHALOVCE. Pre humenského

Na ihrisku s umelou trávou v Michalovciach zohrali prípravný duel Zemplínčania. Stretnutie sa skončilo nerozhodne.

MICHALOVCE. Pre humenského prvoligistu to bola predposledná zápasová previerka pred ostrým štartom do odvety. Trebišov má na prípravu ešte o dva týždne viac, odohral v zimnom období svoj jedenásty zápas.

Novicmi dvaja Srbi

Humenčania majú v týchto dňoch problémy s chorobami a zraneniami, na zápase chýbali štyria hráči (Ljubarskij, Opiela, Rožník a Čavojský). V tréningovom procese je Tomáš Labun, či pod Vihorlatom ostane, ukážu najbližšie dni. Po pár dňoch skúšky sú novými humenskými posilami dvaja srbskí futbalisti - Ivan Stankovič a Goran Mičič. Ofenzívni stredopoliari trénera Škrlíka výkonmi uspokojili, vedenie klubu sa s nimi dohodlo.

Oproti jesennej časti sa trebišovský káder dosť pozmenil. Tréner Baran buduje nový, mladý kolektív. Z béčka Prešova prišli Gombár, Guman a Ďurech, snahou klubu je získať Toporčáka (z Olomouca), na prestup prišiel Kotľár zo Sečoviec.

Štatistika

1. HFC Humenné - Trebišov 2:2 (2:1)

Góly: Stankovič, D. Pyrka - Mi. Lukáč, Toporčák. 1. HFC: Matkobiš - Paraska (80. Jurov), J. Lukáč (60. Pa. Šuľák), Hanc, Lišivka - Stankovič, Mičič (80. Petrovský), Labun, D. Pyrka (60. Pe. Šuľák) - Ma. Pyrka, Bačík. Slavoj: Bodnár (46. Sudimák ml.) - Kročko (70. D. Rusnák), Hoffman, Capko, Czákó (46. Ďurech) - Mi. Lukáč, Gombár (60. Bajus), Guman, E. Lukáč (46. Patkanóci) - Toporčák, Kotľár (46. Ľ. Rusnák).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.