Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Humenné remizovalo so Sninou

Sportnet|Publikované 2. apr 2009 o 22:00

V prípravnom stretnutí si prvoligista spod Vihorlatu odskočil k sninským susedom.SNINA. V stredu sa na sninskej hracej ploche odohralo prípravné

V prípravnom stretnutí si prvoligista spod Vihorlatu odskočil k sninským susedom.

SNINA. V stredu sa na sninskej hracej ploche odohralo prípravné stretnutie lídra štvrtej ligy a humenského prvoligistu. Konečný výsledok stanovil už polčas.

Snina - Humenné 1:1

Výkonom priemerné stretnutie z oboch strán oživil až záver polčasu. V 43. min. po centri Hišema volej Lukáča robinzonádou odvrátil brankár Stefanovič, no dobiehajúci sninský útočník Bednár otvoril skóre. Prešli ani nie dve minúty, keď Humenčania zahrávali rohový kop a po odrazenej lopte z hranice šestnástky Labun krížnou strelou rozvlnil sieť. Po prestávke sa prestriedalo a góly mohli padnúť na oboch stranách. Najskôr Mikulanin nastrelil žrď a v závere Kudravý z dobrej pozície prestrelil. Snina - Humenné 1:1 (1:1). Góly: Bednár - Labun. MFK: Holota - Haburaj, Brečka, Ľ. Jankaj - Červeňák, R. Tomčák, Aľušík, Hišem - M. Lukáč, Bednár, Pčola (Bunga, Krajník, Vantara, Kudravý). 1. HFC: Stefanovič (Matkobiš) - D. Pyrka, J. Lukáč, Hanc, Lišivka - Stankovič, Čavojský, Labun, Ma. Pyrka - Ljubarkij - Bačík (Šalata, Pa. Šuľak, Pe. Šuľak, Jurov, Mikulanin, Čomič, Hamuľák, Rožník).

Názory trénerov

Nerozhodný výsledok dával logicky viac spokojnosti na sninskú stranu. Aj keď... "Privítali sme zápas s Humenným, predsa len je to súper z prvej ligy a pre nás je to iba dobré. Remízový výsledok nás teší, na druhej strane zranenia vyradili dvoch hráčov a tí v nedeľu pravdepodobne nebudú k dispozícii. Neboli to však zákerné zákroky, taký je futbal," mienil Pavol Diňa, tréner MFK Snina. Jeho náprotivok na humenskej lavičke optimizmom rozhodne nesršal. "Náš výkon, najmä do prestávky, bol zlý. S hráčmi budem musieť vážne podebatovať, pretože takto na Interi rozhodne hrať nemôžeme. V jeseni sme tam prehrali 5:0 a pri tomto výkone sa nám to môže ľahko zopakovať," dodal Jozef Škrlík, tréner 1. HFC Humenné.