Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Humánny čin vedenia spišskonovoveského futbalového klubu

Sportnet|Publikované 2. dec 2002 o 23:00

Spišská Nová Ves - V piatok sa konal v spišskonovoveskej športovej hale prvý halový turnaj. Punc kvality tomuto vydarenému podujatiu dalo zastúpenie

kvalitných celkov - druholigové Ličartovce a Čaňa, treťoligový Svit a domáca Spišská Nová Ves.

Víťazom turnaja sa stali futbalisti Čane. Okrem kvalitného futbalu zaujal zaujímavý humánny čin vedenia FK Spišská Nová Ves.

"Pred finálovým zápasom som v mene futbalového klubu odovzdal rodine Viery Hrickovej finančný dar - poukážku v hodnote 4 - tisíc korún a ďalším darom bola poukážka od firmy Mäsospiš v sume dvetisíc korún. Viera Hricková sa okrem svojho dieťaťa stará o ďalšie štyri, ktoré sú z detského domova, a to si zaslúži nielen obdiv a uznanie, ale aj pomoc," uviedol predseda FK Spišská Nová Ves Maroš Dobšinský.

Po hokejistoch, ktorí tiež prispievajú na charitatívne účely (mentálne postihnuté deti) aj futbalisti pomohli tým, ktorí to najviac potrebujú.

"Aj touto cestou sa chcem poďakovať predsedovi FK Spišská Nová Ves Marošovi Dobšinskému za poskytnutú pomoc, zvlášť v tomto predvianočnom období," uviedla po prebratí daru Viera Hricková.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.