Nedeľa, 7. marec, 2021Meniny má Tomáš

Hudashow naďalej baví - pivo na ex či pekný futbalový volej

Hudáček. (Autor: TASR/AP)
SITA|Publikované 28. sep 2015 o 07:26

Dvadsaťsedemročný Spišiak sa na ľade na chvíľu "preniesol" do Mníchova na Oktoberfest.

ÖREBRO. Pozápasové oslavy domácich víťazstiev hokejistov Örebra v podaní slovenského gólmana Júliusa Hudáčka sa stali nedeliteľnou súčasťou švédskej hokejovej SHL.

Dvadsaťsedemročný Spišiak bavil tribúny v strednom Švédsku od úvodu minulej sezóny a postupne si na jeho exhibičné vystúpenia zvykol celý svet prostredníctvom videí.

J. Hudáček za svojou povesťou nezaostáva ani v novom ročníku, naposledy po sobotňajšom triumfe 5:2 nad Rögle v zostave s Dominikom Graňákom a Ivanom Barankom do Örebre preniesol atmosféru mníchovského pivného sviatku - Oktoberfestu.

Na ľade sa slovenský gólman predstavil v zelenom klobúku s červeným pierkom, v jednej ruke zvieral pohár s pivom a v druhej futbalovú loptu. Bavorská metropola totiž nie je známa len pivným festivalom, ale je aj domovom futbalového veľkoklubu Bayern Mníchov.

Za zvukov tradičnej nemeckej ľudovky J. Hudáček vypil pivo na ex a potom predviedol niečo aj z futbalového umenia. Najprv sa pokúšal o tzv. koníčky, potom si šesťkrát nadhodil loptu hlavou a trafil pekný volej ľavým brankárskym betónom. Loptu potom podpísal a opäť ľavačkou kopol do publika pre niektorého z fanúšikov.

Súvisiace články