Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Hrozivé skóre prešovskej rezervy nevyznieva dôstojne, ale taká je realita

Prešovčan Rečičár v obkľúčení hráčov Krompách Tomaška (vľavo) a Jochmana. (Autor: Viktor Zamborský)
Daniel Dedina|Publikované 5. nov 2018 o 23:00

Tréner Prešova B Jozef Džubara hodnotí 16. kolo III. ligy Východ.

PREŠOV. Víťazstvo futbalistov Krompách v metropole Šariša dokonale zapadlo do koloritu 16. treťoligového kola, v ktorom až šesť zo siedmich stretnutí vyhrali hosťujúce celky.

Pre béčko Tatrana Prešov znamená víkendová prehra predĺženie série bez bodového zisku, aktuálne trvajúcej už sedem zápasov, a zotrvanie na predposlednom mieste tabuľky.

Ak by sme chceli byť ironickí, mohli by sme konštatovať, že prehra 0:2 je pre Prešovčanov vcelku fajn, lebo pri predchádzajúcich šiestich nezdaroch inkasovali zakaždým päť gólov, od Vranova dokonca šesť.

Od 10. kola dosiahli hrozivé skóre 4:33!

„Nevyznieva to dôstojne, ale realita je taká, že aj pol mužstva hralo v niektorých prípadoch dva majstráky za dva dni. Ide o chlapcov s ročníkom narodenia 2001 a 2002, pričom hráči z áčka nemôžu po určitom počte štartov hrať za béčko,“ poznamenal tréner prešovskej rezervy Jozef Džubara, ktorý za dôležitý moment považuje aj zranenie stopéra Grejtáka.

Následne sa Džubara pristavil pri jednotlivých zápasoch 16. kola III. ligy Východ.

Prešov B – Krompachy 0:2

J. Džubara: „Krompachy boli v prvom polčase aktívnejšie, my sme hrali v útlme. Hostia využili dve naše zaváhania v šestnástke. Pri prvom góle nedokázali súperovmu hráčovi zabrániť skórovať traja naši a druhý padol z penalty po zbytočnom faule v rohu pokutového územia, mimo nebezpečnej zóny. Do druhého polčasu sme vstúpili lepšie, mali sme niekoľko striel a jednu pološancu, ale celkovo to bolo na dosiahnutie lepšieho výsledku málo.“

Prémiový obsah

Zamknutý obsah Sportnet.sk bude dostupný mesiac zdarma.
Stačí sa prihlásiť pomocou SME prihlásenia.

Ak ešte nemáte SME.sk účet, zaregistrujte sa
Autor: Daniel Dedina

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.