Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Hreškova pohotová rana takmer z polovice kandiduje na gól jari

_novy|Publikované 18. máj 2016 o 11:37

Zisk lopty na vlastnej polovici, rýchle dva dotyky, pohľad na súperovho brankára a pohotová strela takmer z poliacej čiary.

Tak vyzeral výstavný gól z dielne Martina Hreška zo Sobraniec.

SOBRANCE. V stretnutí IV. ligy Juh medzi Sobrancami a Veľkým Folkmarom nebola núdza o góly.

Po vyrovnanom polčase, v ktorom sa oba tímy trafili raz, naklonili domáci misky váh na svoju stranu dvoma gólmi v priebehu dvoch minút.

Najmä trefa Martina Hreška, ktorá prekvapila nielen hosťujúceho brankára, ale sčasti aj kameramana zápasu, bola viac než ukážková.

Svojím prvým presným zásahom zvyšoval stav stretnutia na 3:1, následne na to pridal i ďalší gól a v závere pečatili Sobrančania na konečných 5:1.

((a))

Máte aj vy podobné alebo ešte krajšie góly?

Pošlite nám ich do redakcie na email daniel.dedina@petitpress.sk a môžete sa zapojiť o najkrajší gól jari na východe republiky.

Autor: _novy