Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Hrbatý čakal na letiskách prísnejšie kontroly

14. aug 2006 o 00:00

CINCINNATI - Slovenská mužská tenisová jednotka Dominik Hrbatý sa presunul po vypadnutí z turnaja v Toronte do Cincinnati, kde ho od dnes čaká ďalší turnaj ATP. Z Kanady do USA cestoval letecky, po posledných sprísnených opatreniach na všetkých letiskách

prišiel na odbavenie už tri hodiny pred odletom. "Napokon to bolo bez problémov. Očakával som chaos, ale všetko išlo hladko. Cestoval som malým lietadlom, vzali mi iba rakety, ktoré uložili do batožinového priestoru a po prílete mi ich vrátili," píše Hrbatý v blogu pre internetovú stránku ATP. V Cincinnati absolvoval Bratislavčan už aj prvý tréning, počas ktorého sa zameral najmä na podanie. "V Toronte som neservoval dobre a chcel som nájsť svoj rytmus," uviedol Hrbatý, ktorý sa v prvom kole na turnaji v Cincinnati stretne s Američanom Paulom Goldsteinom. Pre oboch hráčov to bude premiérový vzájomný súboj vo dvojhre, doteraz proti sebe nastupovali vo štvorhre. "Na turnajoch Masters Series nenájdete ľahkého súpera.

S Paulom môžeme odohrať pekný zápas. Obaja hráme celokurtový tenis od základnej čiary," tvrdí Hrbatý. V Cincinnati by sa mal slovenský daviscupový reprezentant predstaviť po boku Austrálčana Wayna Arthursa aj vo štvorhre.

(SITA)

Súvisiace články