Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Hrajú zadarmo a sú prví

Sportnet|Publikované 28. okt 2007 o 23:00

HRABUŠICE. Nováčik zo spišskej oblastnej súťaže vždy vedel v piatoligovej partii prekvapiť svojimi výsledkami a výkonmi. To, čo teraz v jeseni

predvádzajú futbalisti Hrabušíc sa dá nazvať menším futbalovým zázrakom. Ani v dvanástom kole doma s Kr. Podhradím neprehrali!!!

Bude vypísaná prémia pre hráčov, ak celú jeseň potiahnú bez prehry?

"Zatiaľ sme o nejakej prémii nerozprávali, ani neuvažovali. Chceme urobiť hráčom koncoročné posedenie, kde im poďakujeme za ich výborné výkony v roku 20007. Pravdupovediac, ako nováčik v V. lige J-Z sme vôbec s takýmito výsledkami nerátali. Teší nás to veľmi!," odpovedal predstaviteľ Hrabušíc Peter Jendrál.

Ak nebude "bezprehrová" prémia, zvýšia sa pravdepodobne financie pre hráčov na jednotlivé stretnutia. "V našom klube to funguje na kamarátskych vzťahoch. Žiadne peniaze nikto nepýta. Nemáme ani jedného hráča plateného. Radšej urobíme to, že podobne ako vlani, urobíme všetkým naším hráčom kvalitné zimné sústredenie. Radšej investujeme peniaze takto. Už teraz môžem povedať, že hráči sa môžu tešiť na kvalitné sústredenie. Je to už vybavené!" vysvetlil situáciu v hrabušickom klube Peter Jendrál.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.