Piatok, 15. októbra, 2021Meniny má Terézia

Hráčov i trénera Olympique Marseille rozhneval neférový čin rozhodcu

TASR|26. jan 2003 o 19:04

Paríž 26. januára (TASR) - Rozhnevanou kritikou rozhodcu a správania sa trénera PSG Luisa Fernandeza reagovali futbalisti a tréner Olympique Marseille ...

Paríž 26. januára (TASR) - Rozhnevanou kritikou rozhodcu a správania sa trénera PSG Luisa Fernandeza reagovali futbalisti a tréner Olympique Marseille na svoju prehru v 2. kole Francúzskeho pohára s Parížom St. Germain (1:2). Nepáči sa im najmä vylúčenie obrancu Manuela Dos Santosa za chytenie Fabrice Fioreseho za dres v záverečných sekundách riadneho času zápasu.

"Je to absolútny nonsens. Keby mali hráča vylúčiť vždy, keď chytí súpera za dres, musel by sa zápas skončiť len s dvoma päťčlennými tímami," vyjadril sa v nedeľu švajčiarsky obranca Fabio Celestini pre francúzsky rozhlas.

Výsledky: Agde - OSC Lille 0:2 (0:0) po predĺžení, Lambres - Angouleme 1:2, Girondins Bordeaux - Grenoble 2:0, Laval - AC Le Havre 2:1, Quevilly - Wasquehal 1:2, Lorient - FC Nantes 1:0, Dijon - Bourg-Peronnas 0:1, Paríž Saint-Germain - Olympique Marseille 2:1 (1:1) po predĺžení, Libourne St. Seurin - Le Mans 2:2 (1:1) po predĺžení, 12:11 na kopy z pok. značky.