Štvrtok, 24. júna, 2021Meniny má Ján

Hráči Slovana už majú na účtoch novembrové výplaty

Bývalý hráč Slovana Ján Brejčák (vľavo) dal dokonca pre nevyplatené mzdy podnet na arbitráž. (Autor: SITA)
SITA|17. júl 2015 o 14:28

Agent viacerých hokejistov Slovana Vladimír Vůjtek ml. potvrdil, že niekoľko hráčov ho poverilo, aby v Rusku podal žiadosť na arbitrážny súd.

BRATISLAVA. Hokejisti Slovana Bratislava z minulej sezóny dostali od vedenia klubu v úvode aktuálneho týždňa zvyšok výplaty za november 2014. Informuje o tom denník Nový Čas.

"V pondelok mi na účte pípla výplata za polovicu novembra. Ešte nám klub dlhuje päť platov," cituje spomenuté periodikum jedného z hokejistov.

Agent viacerých hokejistov Slovana Vladimír Vůjtek ml. potvrdil, že niekoľko hráčov ho poverilo, aby v Rusku podal žiadosť na arbitrážny súd.

"Ak takýto podnet dostanú, tak by mali v priebehu dvoch týždňov zasadnúť a zaslať Slovanu stanovisko. Komunikujem s vedením, aby sme situáciu vyriešili," uviedol syn bývalého trénera reprezentácie SR.

Hokejisti Slovana sa aktuálne pripravujú na nový ročník KHL v bratislavskom Lamači. O niekoľko dní sa presunú na sústredenie do slovinského Mariboru. Absolvujú tam dva zápasy proti Ufe.

Nová posila Barry Brust má už za sebou aj lekársku prehliadku. V KHL práve proti Slovanu predviedol Kanaďan v minulosti aj takýto zákrok.

Podľa oficiálneho klubového webu v súčasnosti hráči postupne podstupujú povinné lekárske prehliadky v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb na bratislavských Kramároch. V piatok ich absolvovali Cam Barker a Barry Brust.

Prvý súťažný duel v novej sezóne odohrá Slovan 26. augusta doma proti Vladivostoku.

Súvisiace články