Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Hráči MFK Košice dostali finančnú zálohu

(Autor: SITA)
SITA|Publikované 16. mar 2015 o 11:16

Vyzerá to tak, že najkritickejšie obdobie v metropole východu je zažehnané.

Vyzerá to tak, že najkritickejšie obdobie v metropole východu je zažehnané a situácia sa pomaly začne dostávať do normálu.

KOŠICE. Prezident účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže MFK Košice Blažej Podolák hasil finančné problémy v klube, ktoré vyústili do otvoreného listu hráčov.

Vyzerá to tak, že najkritickejšie obdobie v metropole východu je zažehnané a situácia sa pomaly začne dostávať do normálu, futbalisti MFK totiž pred sobotňajším domácim stretnutím 22. kola Fortuna ligy s Myjavou (2:0) dostali peňažnú zálohu.

"Chlapci v piatok dostali určitú zálohu, každý podľa výšky platu. V priebehu tohto týždňa prijmú dve mesačné výplaty. Do konca aktuálneho ročníka by malo byť všetko vyriešené. Ide o výsledok dohody po spoločnom sedení s hráčmi," citovalo pondelkové vydanie denníka Šport Blažeja Podoláka.

Ten doplnil: "Trochu sa to celé naťahovalo. Škoda, že chlapci znervózneli, čo chápem, ale nebolo to iba na mne, aby sa to celé pohlo. Očakávaný príjem sa zdržal."

V spomenutom zápase s Myjavou, ktorý bol zároveň ich prvým domácim vystúpením v kalendárnom roku 2015, si Košičania pripísali prvé jarné víťazstvo.

"Od sústredenia v Turecku som ich videl prvý raz. Veľmi sa mi páčila ich hra, dobre kombinovali, dostávali sa do početných šancí, potešili ma," povedal pre denník Šport prezident MFK Košice.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.