Piatok, 17. septembra, 2021Meniny má Olympia

Hráči Flamenga fyzicky napadli fanúšikov, ktorí ich vypískali a urážali

TASR|15. nov 2004 o 10:19

Rio de Janeiro 15. novembra (TASR) - Futbalisti brazílskeho klubu Flamengo sa dostali do potýčiek s nespokojnými fanúšikmi, ktorí ich po vysokej prehre ...

Rio de Janeiro 15. novembra (TASR) - Futbalisti brazílskeho klubu Flamengo sa dostali do potýčiek s nespokojnými fanúšikmi, ktorí ich po vysokej prehre 1:6 na pôde Atletica Mineiro na letisku v Rio de Janeiro vypískali a urážali. Televízne kamery usvedčili "vendettu" brankára Flamenga Julia Cesara, ako jedného z fanúšikov zrazil na zem, kde ho niekoľkokrát kopol.

Obranca Junior Baiano, ktorého hlavný rozhodca vylúčil už v druhej minúte, sa tiež dostal do fyzického kontaktu s rozvášnenými fanúšikmi. Julio Cesar sa neskôr za celý incident ospravdelnil, no nešetril kritikou na margo bezpečnostných opatrení, ktoré boli podľa jeho názoru nedostatočné. "Prišli sme na letisko, no cestou k autobusu nás takmer nikto nechránil a boli sme vydaní napospas rozhnevaným fanúšikom. Jeden z priaznivcov ma buchol do chrbta, ja som mu následne vyrhnul košeľu a zhodil ho na zem. Je mi ľúto toho, čo sa stalo. Konal som v návale emócií," priznal Julio Cesar.

Súvisiace články