Piatok, 22. októbra, 2021Meniny má Sergej

Hráč MFK Košice Uroš Matič dostal pozvánku do Srbska "19"

SITA|18. mar 2009 o 14:59

KOŠICE 18. marca (SITA) - Pozvánku do srbskej reprezentácie do 19 rokov dostal stredopoliar corgoňligového tímu MFK Košice Uroš Matič, mladší brat Nemanju, ktorý už hral aj za A-mužstvo svojej rodnej ...

KOŠICE 18. marca (SITA) - Pozvánku do srbskej reprezentácie do 19 rokov dostal stredopoliar corgoňligového tímu MFK Košice Uroš Matič, mladší brat Nemanju, ktorý už hral aj za A-mužstvo svojej rodnej krajiny. Pre iba 18-ročného záložníka je to vôbec prvá možnosť obliecť si najcennejší dres. "Zostal som prekvapený. Ešte nikdy som nereprezentoval Srbsko. Veľmi som sa však potešil,“ poznamenal Uroš Matič pre oficiálnu stránku košického klubu. Srbskú devätnástku čakajú dva prestížne medzištátne súboje s Holandskom (27. marca) a Nemeckom (31. marca). "Dúfam, že nesklamem a dostanem i ďalšiu reprezentačnú pozvánku,“ dodal Uroš Matič.

Pozvánku do srbského reprezentačného výberu dostali aj ďalší dvaja hráči MFK Košice. Marko Milinkovič a Nemanja Matič budú k dispozícii na dva prípravné medzištátne zápasy výberu Srbska do 21 rokov proti rovesníkom z Ukrajiny (27. marca) a Rumunska (1. apríla).


Súvisiace články