Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hrabušice v zápase s Krásnohorským Podhradím bodovali naplno

Tri body ostali doma. Priebeh stretnutia tomu až tak nenasvedčoval. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 4. jún 2017 o 18:00

O osude stretnutia sa rozhodlo až päť minút pred koncom.

HRABUŠICE. V poradí 28. kolo 4. futbalovej ligy Juh tradične odštartovali dopoludňajším nedeľňajším stretnutím na hrabušickom ihrisku.

V horúcom letnom počasí diváci videli poriadnu zápletku a hlavne korenie futbalu – veľa gólov.

Otáčali zápas

Sedem gólov, červená karta a snaživý futbal v horúcom počasí – to všetko videli diváci v stretnutí Hrabušice – Krásnohorské Podhradie.

„Na stretnutie sme nastupovali v oslabenej zostave, lebo nám chýbal zranený brankár a hráč z poľa Kovalčík. Príležitosť tak opäť dostali mladíci a tí nesklamali. Hrali sme šikovný pohyblivý futbal a pomohol nám úvodný gól. Škoda však „gólu do šatne“, lebo hostia bez jedného vylúčeného hráča nás po zmene strán prekvapili. Dokázali dokonca ísť do vedenia na 2:1. Z našej strany bolo trošku trápenia v týchto fázach zápasu, ale po dvoch vydarených góloch sme sa tentoraz ujali vedenia my. Náš súper aj tak neprestal hrať a znova vyrovnal na 3:3. Po presnej hlavičke Jakubca päť minút pred koncom sme nakoniec zvíťazili 4:3 a tento zápas sa musel divákom páčiť. Videli sedem gólov a neustále otáčanie výsledku, hlavne z našej strany,“ povedal po rušnom stretnutí tréner Hrabušíc Miroslav Dunčko.

Koniec sezóny v sobotu

Štvrtá liga Juh je v jarnej časti poriadne zamotaná a komplikovaná.

Aj v Hrabušiciach po zápase s Krásnohorským Podhradím sa domáci diváci pýtali, či neboli na majstrovský futbal v tejto sezóne posledný raz.

Podľa rozpisu v posledných dvoch kolách čakajú na Hrabušice Parchovany a Moldava.

„S Parchovanmi sme sa dohodli na preložení zápasu na sobotu o dvanástej hodine. Prisľúbili, že prídu. V záverečnom kole sme mali hrať v Moldave, ale to už budeme mať voľno. Dúfam, že Parchovany dodržia sľub a sezónu doma zakončíme tak, ako sa má,“ skonštatoval tréner M. Dunčko.

Autor: Jozef Petruška

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.