Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Hostitelia vôbec neboli štedrí

Sportnet|Publikované 23. okt 2002 o 22:00

Košice Po štyroch kolách v mestskej lige sálového futbalu sú na čele tri celky, ktoré zatiaľ neprehrali, no nulu v kolónke prehier majú aj

Legionári, ktorým patrí siedma priečka a hráči Banky sú o jednu za nimi. O najvyššie víťazstvo domáceho celku sa postaral Robkerk, ktorého hráči si zo súpera urobili strelnicu a vyhrali vysoko 10:1. V tomto kole sa príliš nedarilo hosťom, ktorí nezískali ani jeden bod. Prvé víťazstvo v sezóne zaknihovali práve hráči Banky, ktorí v predchádzajúcich troch stretnutiach remizovali. Bez víťazstva je zatiaľ trojica celkov, no Juh a Športhala majú na svojom konte dva body po nerozhodných výsledkoch. Bez bodu je Malomter, ktorý však odohral len dve stretnutia. Od pondelka rozohrali prvoligové družstvá piate kolo, v ktorom sa zajtra stretnú. Slovmatic Banka, Plzeňská hospoda Juh, Kapitál QT Športhala, Piráti Universitas, Robker PČSP, Kondor Alko 92. Na čele streleckej tabuľky je dvojica hráčov, ktorá strelila po sedem gólov, Gliganič z Expotechu a Toporčák z Robkerku. Za nimi je dvojica šesťgólových strelcov Papáč z Banky a R. Koch z kapitálu.

Expotech - Alko 92 5:3 - Posilnený Expotech sa víťazstvom dostal na čelo tabuľky a má predpoklady tam dlhšie ostať. Alko hralo veľmi dobre, ale neustrážilo Rusinka. Góly: Rusinko 3, Gliganič, Maďarik - Pindroch 2, Timko.

Izolex - Juh 2:1 - Izolex musel vytiahnuť všetky svoje esá, aby porazil technického, ale doteraz strelecky sa trápiaceho nováčika. Góly: Várady, Onuška - Perlík.

Banka - Malomter 6:1 V tejto sezóna má Banka veľmi silný káder a určite bude miešať karty v hornej polovici tabuľky. Malomter má viacerých hráčov zranených a nepodáva očakávané výkony. Góly : Béreš 2, Jakab 2, Krištof, Papáč Huszty.

Legionári - PČSP 6:2 - Vo veľmi bojovnom a tvrdom zápase sa jasne presadil favorit. Góly: Palkovič 2, A. Grus 2, Fotta, Majny - Amoros, Pillár.

Universitas - Koreko 5:0 Universitas podal veľmi dobrý výkon a v jeho strede vynikal Horizal. Svoj výkon okorenil aj posledným gólom. Hráčom Koreka nemožno uprieť snahu streliť čo i len čestný gól, ale v koncovke im chýbal potrebný kúsok šťastia. Góly: Mužík, Barényi, Kuis, Kubej, Horizal.

Delta Fans Donatus 5:3 - Aj napriek streleckému výpadku svojho strelca Jendrichovského, pokračovala Delta vo víťaznom ťažení a ako nováčik je doteraz bez prehry. Góly: Fabišík 3, S. Surgent, Popovič Fekete, Harvilák, Macko.

Robkerk Kondor 10:1 Už v prvom polčase mali jasne navyše hráči Robkerku. Po zmene strán sa roztrhlo vrece s gólmi. So súperovej bránky si urobili strelnicu a nasúkali mu desiatku. Góly: Toporčák 4, Wantruba 3, Šuster, Lukáč, Vaňuš Horvát.

Piráti Kapitál 5:1 Prestížne stretnutie malo v prvom polčase vyrovnaný priebeh. V druhom sa presadili Piráti, ktorí zaslúžene vyhrali. Góly: Sviatko 2, Zolák, Brunovský, Bolf Martinik.

KVP - QT Športhala 6:3 - S príchodom Hudáka a brankára Shejbala stúpla sila KVP-éčka a prišlo i prvé víťazstvo. Súper bol snaživý, ale má v kádri viacero mladých hráčov, ktorí podávajú nevyrovnané výkony. Góly: Pauco 4, Mikulák, Lacko Pinter.

Plzeňská hospoda - Slovmatic 5:2 - O výsledku sa rozhodlo už v prvom polčase, keď Slovmatic trikrát inkasoval a napriek zlepšenému výkonu v druhom polčase sa mu už vývoj zápasu nepodarilo zmeniť. Góly: Vida 2, Murňák, Dubovan, Ceran - Sekula, Plačintár.