Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Hossovci spolu z chladnej Kanady na slnečnú Floridu, príde i Radivojevič

TASR|19. jan 2003 o 12:01

New York 19. januára (TASR) - Obaja hokejoví bratia Hossovci sa v prvý februárový víkend presunú z mrazivej Kanady na slnečnú Floridu. Starší Marián ...

New York 19. januára (TASR) - Obaja hokejoví bratia Hossovci sa v prvý februárový víkend presunú z mrazivej Kanady na slnečnú Floridu. Starší Marián (Ottawa) sa spolu s klubovým spoluhráčom Zdenom Chárom a Mariánom Gáboríkom (Minnesota) predstaví v prestížnom zápase All Stars a Montrealčana Marcela Hossu spolu s Brankom Radivojevičom (Phoenix) vybrali do zápasu mládežníckych hviezd.

Druhýkrát v histórii sa ako predkrm hlavnej slávnosti uskutoční exhibícia NHL YoungStars. Vo floridskom Sunrise sa oproti minulému roku tiež zmení formát na konferenčný, Marcel Hossa nastúpi za Východ a Radivojevič v drese Západu. Nebude to klasický zápas, ani klasický exhibičný, lebo oba tímy majú len po 14 hráčov. Nominácie určovalo kolégium expertov NHL po konzultáciách s generálnymi manažérmi klubov. Podľa pravidiel vyberali hráčov pod 25 rokov, ktorých zmluvy majú nováčikovský štatút.

ph

Súvisiace články