Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Horodník dal gól už v 9. sekunde

Sportnet|Publikované 1. sep 2014 o 22:00

V poslednú augustovú nedeľu mala košická rezerva v súboji II. futbalovej ligy proti Rimavskej Sobote úvod ako hrom.

Zaujal jeden výnimočný moment. Mladý hráč MFK B Michal Horodník nekompromisne zavesil gól už po neuveriteľných deviatich sekundách hry.

KOŠICE. „Rýchlo sme na začiatku rozohrali a keď sa lopta dostala ku mne, hneď som sa snažil vystreliť. Som rád, že mi to tam padlo, lopta mi dobre sadla,“ skromne povedal tento mladý rodák z Papína v okrese Humenné.

Po výhre 2:0 hráči Košíc prekypovali veľkou dávkou radosti a žiadnemu nechýbal úsmev na perách, nevynímajúc M. Horodníka.

„V prvom rade som veľmi spokojný z plného zisku, pretože i v predošlých zápasoch sme mohli získať pri týchto dobrých výkonoch oveľa viac bodov. Stále doplácame na našu začiatočnícku nerozvážnosť .“

Doteraz Horodník väčšinou naskakoval do zápasu ako striedajúci hráč a okrem dobrého výkonu si možno týmto vypýtal miestenku do základu.

„Určite nám pomohol rýchly gól, no ja som sa snažil behať, drieť do poslednej minúty. Musím sa poďakovať trénerovi, že mi dal dôveru. V minulých zápasoch som od začiatku nenastupoval, tak len dúfam, že som ho nesklamal.“

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.