Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Hornošarišania čakajú posily

Sportnet|Publikované 30. dec 2005 o 00:00

HC 46 Bardejov - MHK Humenné 4:10 (1:0, 1:6, 2:4)Bardejov - V priateľskom hokejovom stretnutí domáci druholigista len v úvodnej tretine dokázal

HC 46 Bardejov - MHK Humenné 4:10 (1:0, 1:6, 2:4)

Bardejov - V priateľskom hokejovom stretnutí domáci druholigista len v úvodnej tretine dokázal držať krok s tretím celkom I. národnej hokejovej ligy a len škoda, že nevyužil niekoľko dobrých príležitostí. Hostia spod Vihorlatu v druhej tretine zrýchlili prechod do útoku a svoju palicovú techniku i koručuliarske prednosti ukázali najmä pri zakončovaní.

Góly: Orosz, Dzúrik 2, Bobák - Dancsak 3, Franc 2, Tkáč-Klíč 2, Šteklač, Kukučka, Janák. Vylúčení 4:7, oslabenia 0:1, presilovky 2:0. Pred 700 divákmi rozhodovali M. Gmitter, J. Gmitter, Jurko.

BARDEJOV: Pištej, Zakuťanský, L. Mojdis - Hardoš, Potočňák, Hriško, V. Mojdis, Barna, Forgač, Goffa, Bobák, Dzúrik, Dvorský, Miľovčík, Imro, Orosz.

HUENNÉ: Milý, Hudák - Žabka, Takáč, Kukučka, Janák, Mižák, Soták, Lipčák, Fabuľa, Dancsak, Franc, Sekula, Ižold, Šteklač, Tarčák, Petrovič, Fábry, Tkáč-Klíč.

Prezident HC 46 Bardejov Ján Tirpák hodnotil účinkovanie v II. lige ako vydarené, no robia kroky pre ďalšiu fázu majstrovských zápasov: "Kľúčové budú súboje s vedúcim Kežmarkom i Detvou na našom ľade, ktorým chceme oplatiť prehru. Len tak sa môžeme presadiť o špicu tabuľky. Potom nás čaká nadstavba. S prezidentom prešovského klubu sme sa dohodli na stretnutí po novom roku. Predpokladám, že na ďalšie zápasy prídu noví hráči. Jedna päťka iste."