Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Hokejový Poprad je von z najhoršieho

Popradský hokej. Zdá sa, že je von z najhoršieho. (Autor: Richard Hudeček)
Sportnet|Publikované 21. aug 2012 o 22:00

Zdá sa, že extraligový HK Poprad je von z najhoršieho. Na internetovej klubovej stránke o tom informuje jeho výkonný riaditeľ Tibor Turan.

POPRAD.

„HK Poprad sa dohodol na ďalšej spolupráci s minuloročným partnerom - spoločnosťou Auto Finance Poprad. K nemu pribudol jeden významný mimoregionálny partner, ktorého predstavíme v krátkom čase. Aj naďalej prebiehajú rokovania s dvoma regionálnymi partnermi, kde sa doťahujú detaily zmluvy a ďalšími menšími partnermi z Popradu, s ktorými sme sa už dohodli na podpore. Rovnako naďalej prebiehajú intenzívne rokovania s mestom Poprad. Týmto by sme sa chceli v mene HK Poprad poďakovať všetkým partnerom za záchranu hokeja pod Tatrami,“ povedal Turan.

Zmluvne dohodnutí hráči

Vedenie popradského klubu má už podpísané zmluvy na novú sezónu s viacerými hráčmi.

„Na nasledujúcu sezónu sme sa zatiaľ zmluvne dohodli s nasledujúcimi hráčmi: Brankári: D. Sidor ml., obrancovia: R. Suchý, M. Šterbák, S. Kovačevič, D. Kramár, útočníci: R. Tomas, D. Buc, R. Sabolič, P. Klouda, D. Skokan, J. P. Koskinen, O. Homa, S. Takáč. Ešte čakáme na príchod M. Vandasa a A. Pentikäinena,“ upresnil Turan.

Ako ďalej uviedol, klub už rieši aj pohľadávky z uplynulej sezóny.

„Po ukončení Tatranského pohára by sme chceli káder na nový ročník extraligy uzavrieť a vhodne ho ešte doplniť. Klub HK Poprad je v jednaní s niektorými hráčmi na postoch brankár, obranca a útočník. Týmto týždňom HK Poprad začína splácať pohľadávky za predchádzajúcu sezónu. Od polovice septembra tohto roka bude vymenovaná nová správna rada so zastúpením sponzorov a zástupcom mesta v HK Poprad,“ dodal Turan.

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.