Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Hokejisti Slovana si prípravu spestrili testom jazdeckých schopností

Hokejisti Slovana sa pripravujú na novú sezónu. (Autor: ILUSTRAČNÉ SME - TOMÁŠ BENEDIKOVIČ)
SITA|Publikované 30. júl 2014 o 18:37

Michal Vondrka si pri jednom náklone myslel, že spadne. Radi sme si spestrili prípravu, povedal Kurtis Foster.

ORECHOVÁ POTÔŇ. Hokejisti Slovana Bratislava vymenili v stredu popoludní výstroj a prepotené tréningové dresy za volanty automobilov.

Letnú prípravu si spestrili v areáli motoristického okruhu Slovakia Ring pri Orechovej Potôni.

Bolo to zábavné

Hráči tímu Kontinentálnej hokejovej ligy si mohli vyskúšať a otestovať svoje jazdecké schopnosti v rôznych situáciách - v škole šmyku, driftovania i off-roadu.

V Orechovej Potôni strávili príjemné popoludnie, počas ktorého mohli na pár chvíľ zabudnúť na tréningovú drinu.

"Niečo podobné som zažil prvýkrát. Vyskúšali sme si rôzne situácie, ktoré nám môžu pomôcť v reálnej premávke. Radi sme si takto spestrili prípravu. Bolo to skutočne zábavné,“ povedal obranca Kurtis Foster.

Najobľúbenejší bol off-road

Posile obranných radov belasých sa v slovenskej metropole zatiaľ páči. "Veľa času trávim v hoteli a na štadióne, ale už čoskoro sa budem sťahovať do bytu. Príjemne je v centre mesta i pri Dunaji. Už sa teším na príchod najbližších,“ dodal Forster.

Najväčšiu odozvu malo u hráčov jazdenie na dráhe pre off-road vozidlá. Na cvičisku absolvovali v autách viaceré moduly rôznej náročnosti.

"Pri jednom náklone som si myslel, že sa už prevrátime a inštruktor nám povedal, že máme ešte pri náklone pätnásť stupňov k dobru,“ priznal útočník Michal Vondrka.

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.