Streda, 3. marec, 2021Meniny má Bohumil, Bohumila

Hokejisti Bardejova druhýkrát prehrali

Juraj Ščerbík|Publikované 27. sep 2016 o 00:00

V skupinovej 2. hokejovej lige odohrali 2. kolo.

BARDEJOV. V skupinovej 2. hokejovej lige odohrali 2. kolo. Bardejov prehral s Breznom 6:10 a zápas Sabinov – Budapešť preložili na 6. januára.

Bardejovčania ani v druhom zápase doma nedokázali bodovať. Vydarila sa im akurát prvá tretina. Aj keď hostia išli do vedenia, hornošarišania v priebehu minúty a pol tromi gólmi Renčoka, Fellegiho a Lukáčeka otočili na 3:1.

Ešte raz viedli v polovici zápasu, keď Leščišin dal na 4:3. Súper sa rozohral a dal sedem gólov po sebe, na čo domáci odpovedali na zmiernenie prehry.

Bardejov – Brezno 6:10 (3:3, 1:4, 2:3)

Góly: 6,13 Renčok, 6,36 Fellegi, 7,35 Lukáček, 52,13 Duhan, 55,36 Lúč – 2,51 Šmálik, 14,15 Tomáška, 15,17 Srnka, 30,49, Tomek, 36,48 Pinka, 38,23 Laubert, 39,47 Bauer, 41,12, Šmálik, 43,23 Laubert, 47,03 Tomek. Rozhodovali Sýkora – Hric, Ducár. Divákov 160.

Bardejov: Krochta – Česelka, Pavličko, Duhan, Tipul, Gutek, Paľa-Kočiščák – Lukáček, Špirko, Lúč – Leščišin, Renčok, Baranok – Guttek, Forgáč, F ellegi – Barila, Cifra.

Ďalšie výsledky: Trebišov – Humenné 3:5, Ružomberok – Gelnica 7:2, Rim. Sobota – Lipt. Mikuláš B 6:5.

Tento článok vyšiel v týždenníku PREŠOVSKÉ NOVINY, č. 38/2016, v predaji od 27. 9. do 3. 10.