Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Na zápas hviezd KHL dostal pozvánku jeden hráč zo Slovana

Michal Řepík (vľavo) v drese Slovana. (Autor: TASR)
SITA|Publikované 30. nov 2018 o 16:47

Na podujatí sa predstaví 44 hokejistov rozdelených do štyroch tímov.

MOSKVA. Hlasovanie zástupcov športového oddelenia Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) skompletizovalo zoznam účastníkov januárového Zápasu hviezd, ktorý sa uskutoční v ruskej Kazani.

Na tradičnom podujatí sa predstaví dovedna 44 hokejistov rozdelených do štyroch tímov podľa jednotlivých divízií.

V menoslove figuruje aj jeden Slovák, brankár Július Hudáček zo Spartaka Moskva.

Bratislavský Slovan bude v metropole Tatárska reprezentovať český útočník Michal Řepík.

Informáciu priniesol oficiálny webový portál nadnárodnej súťaže.

Kompletné zostavy tímov na Zápas hviezd KHL 2019:

Bobrovova divízia: Július Hudáček (Spartak Moskva), Magnus Hellberg (Petrohrad) – Mathew Maione (Riga), Patrik Hersley (Petrohrad), Sami Lepistö (Jokerit), Miika Koivisto (Dinamo Moskva) – Nikita Gusev, Alexander Barabanov (obaja Petrohrad), Linus Videll (Riga), Dmitrij Kagarlickij (Dinamo Moskva), Alexander Chochlačov (Spartak Moskva)

Tarasovova divízia: Iľja Sorokin (CSKA Moskva), Konstantin Barulin (Soči) – Nikita Nesterov (CSKA Moskva), Jakub Nakládal, Alexander Jelesin (obaja Jaroslavľ), Kristian Henkeľ (Minsk) – Kirill Kaprizov (CSKA Moskva), Andrej Loktionov (Jaroslavľ), Miro Aaltonen (Podoľsk), Eric O´Dell (Soči), Michal Řepík (Slovan Bratislava)

Charlamovova divízia: Jakub Kovář (Jekaterinburg), Vladislav Podiapoľskij – Paul Postma (obaja Kazaň), Nikita Triamkin (Jekaterinburg), Viktor Antipin (Magnitogorsk), Denis Barancev (N. Novgorod) – Nigel Dawes, Stéphane Da Costa (obaja Jekaterinburg), Sergej Moziakin (Magnitogorsk), Vitalij Kravcov (Čeľabinsk), Juuso Puustinen (Nižnekamsk)

Černyševová divízia: Juha Metsola (Ufa), Igor Bobkov (Osmk) – Darren Dietz (Astana), Philip Larsen (Ufa), Marc-André Gragnani (Kunlun), Jan Kolář (Chabarovsk) – Sergej Širokov, Iľja Michejev (obaja Omsk), Anton Burdasov (Ufa), Roman Starčenko (Astana), Nikita Michajlov (Novosibirsk)



Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.