Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

HOKEJ / U juniorov zmena na trénerskom poste

Sportnet|Publikované 14. nov 2005 o 23:00

Spišská Nová Ves Po týždni sa ide dnes znova na prvoligový hokej (pozor už o 17.00 hod.). Súperom v tabuľke tretej Spišskej Novej Vsi je Trebišov,

ktorý uzatvára tabuľku.

"Trebišovčanov netreba podceniť, hoci je z dolnej časti tabuľky. Doma sa nám hra lepšie ako vonku. Na súperových klziskách sa body získavajú veľmi ťažko. V dnešnom zápase musíme nastrieľať čo najviac gólov a hlavne, čo najskôr, aby sme sa netrápili tak, ako naposledy doma proti Prievidzi, hovorí útočník František Koky a vie o čom hovorí, nakoľko práve jeho gól rozhodol pred týždňom o víťazstve nad Prievidzou futbalovým skóre 1:0.

Mladý dvadsaťročný hráč, ktorý v tejto sezóne odohral za A mužstvo 15 zápasov a zaznamenal v nich 8 gólov a 3 asistencie, pridal aj zaujímavý názor na kvalitu prvej ligy:

"U seniorov sa na ľade viac rozmýšľa, niektoré zápasy svojou kvalitou neprevýšia ani tie juniorské. V juniorke sa hrá rýchlejšie a s vyšším nasadením.

Keď už spomíname juniorov, k zaujímavej situácii došlo na trénerskych postoch. Dvojica Roháčik Pollák prijala ponuku zo susedného Poľska.

"Stratili sme veľmi dobrého trénera. Už dlhé roky tu na Spiši tak kvalitný kormidelník nebude, skonštatoval F. Koky a dodal: "V A-mužstve je zasa citeľný odchod dvojice Polomský Magdoško. Prv menovaný strieľal góly a Magdoško bol najlepším "bekom v mužstve.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.