Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

HLÚPOSŤ KOLA

Sportnet|Publikované 1. okt 2006 o 22:00

Prešov Má ju na svedomí čierny útočník z Hondurasu v službách prešovského Tatrana Glen Mitchel James Brown. A preto bude zajtra v Lučenci Šarišanom

chýbať. Nie je zranený, no v štvrtom zápase v zeleno-bielom drese dostal štvrtú žltú kartu. Po svojom druhom góle do siete Zlatých Moraviec si natiahol dres cez hlavu a takto sa radoval z úspechu. "Upozorňovali sme ho na to už pred stretnutím. Aby nerobil výstrelky a sústredil sa iba na hru. Nedal si povedať, urobil hlúposť," vyslovil kritiku na adresu legionára tréner zeleno-bielych Peter Polák. A čo bude nasledovať? "Ďalšie pohovory. Dúfam, že si s touto jeho slabosťou dokážeme spoločne poradiť".

Nevyzliekajte sa!!!

(zuk)

Košice - Známy zlozvyk vyzliekanie dresu po strelenom góle neustupuje z našich trávnikov. Žiaĺ, rozradostený autor gólového zápisu si neuvedomuje, že z toho môže byť nielenže žltá, ale aj dokonca následne červená karta. Na to doplatil Košičan Hanzeľ v Podbrezovej, ktorý po tom, čo v nadstvaneom čase vyrovnal, neovládol svoje emćoie a strhol zo seba svoj dres. Dostal, pravdaže, žltú kartu, ktorá bola už jeho druhá a tak musel doslova v hodine dvanástej zbytočne opustiť predčasne ihrisko,. Mimochodom, v tomto ročníku to už bol druhý hráč rezervy MFK, ktorý takto zbytočne oslabil kolektív. Predtým sa podobného prehrešku dopustil Líška v Michalovciach. Nuž, futbalisti, naozaj sa už prestaňte vyzliekať týmto spôsobom!

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.