Štvrtok, 21. októbra, 2021Meniny má Uršuľa

Hlavnými trénermi v All-star zápase Jacques Martin a Marc Crawford

TASR|9. jan 2003 o 15:59

New York 9. januára (TASR) - Víťazstvo Vancouveru v nočnom zápase NHL nad Ottawou 6:4 určilo s definitívnou platnosťou zloženie realizačných tímov Východnej ...

New York 9. januára (TASR) - Víťazstvo Vancouveru v nočnom zápase NHL nad Ottawou 6:4 určilo s definitívnou platnosťou zloženie realizačných tímov Východnej a Západnej konferencie v tradičnom februárovom zápase All-star vo floridskom Sunrise. Hlavným koučom Západnej konferencie bude Marc Crawford z Vancouveru Canucks, na susednej striedačke tímu z Východnej konferencie mu bude sekundovať práve Jacques Martin z Ottawy Senators.

Dôveru viesť tím v zápase hviezd dostáva len kouč klubu s najlepším percentuálnym bodovým podielom konferencie v sledovanom období. Crawford s bilanciou (25-11-5-0 a 67,1-percentná úspešnosť) práve zásluhou úspechu nad Senators odsunul na druhé miesto trénerského debutanta Detroitu Red Wings Dave Lewisa (24-10-7-1 a 66,7), ktorý sa tak stane v Zápase hviezd jeho asistentom.

Mužom v pozícii trénerskej dvojky na lavičke Východnej konferencie bude kormidelník Philadelphie Flyers Ken Hitchcock, keď spolu so senátorom Martinom mali posty na lavičke Východu zaistené už v predstihu.

Súvisiace články