Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Hlasy zo šatne

Sportnet|Publikované 9. sep 2007 o 22:00

BRATISLAVA: Sklamanie rezonovalo vo vyjadreniach našich reprezentantov bezprostredne po zápase s Írskom.Marek Hamšík: "Samozrejme, že po takomto

BRATISLAVA: Sklamanie rezonovalo vo vyjadreniach našich reprezentantov bezprostredne po zápase s Írskom.

Marek Hamšík: "Samozrejme, že po takomto stretnutí nemôžeme byť spokojní, pretože sme doň išli s cieľom vyhrať. Rozhodujúce v tomto stretnutí boli rýchly gól Írov a naše nepremenené šance v druhom polčase. Ťažko sa hrá proti takému súperovi ako sú Íri, keď v podstate z dvoch priamych striel dali dva góly. Íri vedeli, s akým cieľom prišli do Bratislavy a myslím si, že za ním išli od prvej do poslednej minúty."

Íri lepšie vedeli, o čo sa hrá

Ján Ďurica: "Íri vedeli, o čo sa v tomto stretnutí hrá. A pripravili sa naň lepšie ako my. Boli nebezpeční hlavne tým, že boli bojovní a dôrazní v osobných súbojoch. Lopty si veľmi dobre rozhadzovali a mnohokrát nás dokázali prečísliť. My sme toto stretnutie chceli vyhrať, no nepodarilo sa. Sme z toho smutní, pretože táto kvalifikácia je už pre nás podľa všetkého stratená. V stredu však nad Walesom chceme vyhrať."

Štefan Senecký: "Írski útočníci boli veľmi nebezpeční, pretože si vedeli rozdeliť lopty v pokutovom území, v osobných súbojoch boli veľmi dôrazní a často sa usilovali o streľbu. Neviem presne povedať, v ktorom okamihu stretnutia sa lámal chlieb, no mrzí nás, že sa nám nepodarilo splniť cieľ, s ktorým sme do zápasu išli. Strela pri druhom góle bola naozaj perfektná a neviem, či ešte Doyle niekedy takto trafí."

Inkasovali sme z ničoho

Marek Mintál:"Kvalifikácia je pre nás pasé... Sme radi, že sa nám v poslednej minúte podarilo vyrovnať. Mali sme v zápase takú fázu, keď sme sa naštartovali, mali sme pár striel, pár šancí, pár možností. Opäť sme v úvode inkasovali, dá sa povedať z ničoho. Mojej hlavičke pred druhým írskym gólom chýbal zhruba meter, také šance by sa mali premieňať. Nemôžme sa vyhovárať na skúsenosti. Máme mladých hráčov v dobrých klubov. "

Maroš Klimpl: "Zápas sme nezvládli. Chceli sme vyhrať, no bohužiaľ sme len remizovali. Íri hrali výborne v defenzíve, veľmi zodpovedne a mali aj nebezpečné protiútoky. My sme mali vyloženejšie príležitosti, no nepodarilo sa nám streliť viac gólov. A môj gól? Nebola to úplne nacvičená akcia, aj keď cez týždeň sme

sa tomu trochu venovali. Verím, že s Walesom sa už nebudeme takto trápiť v koncovke."

Matej Krajčík: "Z dvoch striel sme dostali dva góly a aj keď sme tie góly dali a boli sme lepším tímom, nemali sme šťastie dotiahnuť to do víťazného

konca. Snažili sme sa kombinovať, ale v niektorých fázach, keď sa súper stiahol do obrany, to bolo veľmi ťažké. Situáciu nám nezľahčil ani terén, na ktorý sa však nemôžeme vyhovárať, lebo bol pre obe mužstvá rovnaký."

Marek Čech: "Dúfam, že môj gól nebude zbytočný, paradoxne však pravdepodobne najviac pomohol Čechom ako nám. Dnes sme len remizovali a už len veľké šťastie by nám mohlo pomôcť kvalifikovať sa na majstrovstvá Európy. V úvode sme zaspali, vôbec sme nehrali dobre. Po 30 minútach sme sa však našťastie prebrali a dokázali sme aj vyrovnať. Veľká škoda

druhého inkasovaného gólu, ktorý padol z diaľky a bol úplne zbytočný. Verím, že už najbližší zápas s Walesom bude pre nás víťazný."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.