Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových kolektívov

Sportnet|Publikované 5. nov 2005 o 00:00

Poprad - V uplynulom 15. kole štvrtej futbalovej ligy skupiny sever sa zrodili tieto výsledky podtatranských celkov: Vysoké Tatry - Kľušov 1:0,

Kežmarok - Ľubica 1:0 a Breznica - Poprad 3:2. Keďže podtatranskému derby sme sa venovali podrobnejšie už skôr, prinášame hlasy ostatných dvoch trénerov.

Marián Wikarski (Vysoké Tatry): Prvý polčas bol vzácne vyrovnaný. Prvú šancu sme si vytvorili až v 20. minúte, ale Maťaš po prihrávke od Saba loptu dobre netrafil. V prvom polčase viac gólových príležitostí nebolo. Ťažko sa nám kombinovalo a preto sme sa snažili presadiť po štandartných situáciách. V druhom polčase sme pridali na dôraze a agresivite a súper sa poväčšine bránil. Po vedúcom góle hostia vyšli z ulity a mali sme šance aj na zvýšenie náskoku. V závere sme sa obávali o výsledok, ale tri body napokon ostali doma.

Stanislav Koch (Poprad): Odohrali sme zápas, v ktorom sme sa nedokázali vysporiadať s prostredím a atmosférou na ihrisku, pretože sa vyskytovali fázy hry, kedy neplatili žiadne pravidlá, čo viditeľne vyhovovalo súperovi, ktorý nám nedovolil hrať. Najmä v prvom polčase nám chýbalo väčšie nasadenie a keďže nám zlyhala aj defenzívna činnosť, v ktorej citeľne chýbal skúsený stopér Kubičko, zákonite sme prehrali.