Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 11. sep 2002 o 22:00

Miroslav Kolodzej (asistent trénera Vysokých Tatier): "Úvod zápasu bol opatrný z oboch strán. Hostia sa predstavili organizovanou defenzívnou hrou a

stretnutie bolo vyrovnané. Postupne sme predsa len prevzali taktovku do svojich rúk, ale viaceré šance na skórovanie sme nevyužili. Až po obrátke sa nám podarilo zvýšiť náš náskok na rozdiel dvoch gólov. Aj v závere sme zatlačili súpera pred jeho šestnástku, ale skóre sa už nezmenilo. Víťazstvo nad kvalitným súperom je ale cenné a verím, že ho potvrdíme aj v ďalšom domácom zápase."

Marián Wikarski (Kežmarok): "Stretnutie s Nižnou Šebastovou prítomných divákov určite nepotešilo. Hral sa veľmi slabý futbal, pričom mňa osobne hosťujúce mužstvo výkonom sklamalo. Súper sa prakticky iba bránil a my sme sa mu čiastočne prispôsobili. Hostia párkrát pohrozili z rýchlych protiútokov, pri ktorých nás brankár Hájovský podržal. Dlho sme sa nevedeli presadiť a iba v závere oboch polčasov sa nám podarilo skórovať. Sme radi, že sme po dosť bezduchom výkone nakoniec získali tri body, s ktorými sme spokojní, určite však nie s predvedenou hrou."

Milan Molnár (Hranovnica): "Víťazstvo, ktoré sme po vysokých a neúspešných výsledkoch opäť zaknihovali bolo šťastným, ale aj zaslúženým skalpom. Väčšiu časť stretnutia sme boli herne lepším mužstvom. V prvom polčase sme však v prvej polhodine zahodili kvarteto čistých gólových príležitostí, ktoré ak by ostali využité, zápas sme mohli dohrávať v úplnej pohode a v kľude. Pre mňa ako nového trénera, znamená príchod k mužstvu cestu vpred. Najdôležitejšie je skonsolidovať sa a zastaviť pád, ktorý sa momentálne nachádza v hranovnickom futbale. Osobne si myslím, že predpoklady širokého zázemia sa v obci nachádzajú, taktiež i verejnosti a funkcionárov. Myslím si, že aj v hráčoch je sila na to, aby sme ústup z nižších priečok zastavili a vrátili sa späť tam, kde Hranovnica patrí."

Vincent Seman (Poprad-Veľká): "V obojstranne nervóznom až zákernom futbale sme 75 minút diktovali tempo hry zápasu. Domáci rozhodli o svojom víťazstve zásluhou dvanásteho hráča na ihrisku hlavného rozhodcu. Za spravodlivých okolností nám nebol uznaný regulárny gól. Výkon kolektívu môžem aj napriek neúspešnému výsledku ohodnotiť za pozitívny. Ešte raz hovorím, že čiernou škvrnou bolo vedenie majstrovského zápasu pod Vihorlatom, kde boli pre nás cesty k bodovému zisku zatvorené."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.