Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 25. sep 2002 o 22:00

Marián Wikarski (Kežmarok): "V podtatranskom derby zápase sa hral najmä v úvode vyčkávací futbal z oboch strán. My sme hrozili iba zo štandartných

situácií, hostia sa snažili presadiť kombinačnou hrou, ale v útoku sme im toho veľa nedovolili. Na vedúci gól hostí sme dokázali odpovedať až päť minút pred koncom, keď sme presným zásahom Bajtoša zachránili aspoň bod. Mrzí nás zranenie Melikanta, ktorý si už zrejme nezahrá do konca jesennej časti. Veríme však, že za neho nájdeme do najbližších zápasov adekvátnu náhradu."

Miroslav Kolodzej (asistent trénera Vysokých Tatier): "So ziskom bodu sme spokojní, aj keď sme podľa priebehu hry mohli získať všetky tri. V prvom polčase sme boli lepším mužstvom a zaslúžene sme išli do kabín s jednogólovým náskokom. V druhom polčase nám už ale hlavný rozhodca nič nedovolil a zjavne pomohol domácemu kolektívu k vyrovnávajúcemu gólu. Kežmarčania mali síce platonickú územnú prevahu, ale z nej sa nedokázali presadiť. Až v samom závere sme inkasovali gól, ktorým domáci zachránili pre seba aspoň bod. V nadstavenom čase sme mali šancu rozhodnúť, ale Petreň sa zo samostatného nájazdu nepresadil."

Vincent Seman (Poprad-Veľká): "Mrzí ma, že v obojstranne vyrovnanom meraní síl, v ktorom by sme určite boli spokojnejší so ziskom bodu, sme nakoniec museli odchádzať zo Šariša naprázdno. Musím potvrdiť, že sa od našich futbalistov opäť odklonilo športové i strelecké šťastie v rozhodujúcich okamihoch duelu. Napriek tomuto faktu a skutočnosti, sa potrebujem svojim zverencom za výkon a snahu v stretnutí poďakovať. Verím, že bodový zisk z ihrísk súperov si privezieme a bodové manko v tabuľke pravdy si vymažeme v najbližšom období."

Milan Molnár (Hranovnica): "V stretnutí sme nastúpili proti sebavedomému protivníkovi, ktorý sa predstavil v kvalitnom svetle. V prvej časti sme s nimi hrali vyrovnanú partiu. Po obrátke sa misky váh prehli na našu stranu. Podarilo sa nám streliť šťastný gól už v prvom polčase. Cez prestávku a po zmene strán došlo k veľkým problémom. Zranili sa nám kľúčoví hráči Š. Gajan a vzápätí na to i brankár Špirka. Po tomto okamihu sme inkasovali gól a razom vznikli problémy so zostavou. Herné nedostatky si ale kolektív nahradil veľkou bojovnosťou a nasadením, za čo sa chcem hráčom poďakovať. Myslím si, že ideme krok za krokom k lepším výsledkom. Pevne verím, že sa to prejaví aj po hernej stránke. Bohužiaľ, máme momentálne úzky káder a zranenia, ktoré nás postihli, môžu v blízkej budúcnosti ovplyvniť výsledky aj na ihriskách súperov. Naše mužstvo ale kožu určite lacno nepredá."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.