Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 9. okt 2002 o 22:00

Vincent Seman (Poprad-Velká): V majstrovskom stretnutí sme prikryli klúcových hrácov súpera. Duel sme zacali velmi dobre, ked hned v úvode sme si

vypracovali dve velmi kvalitné šance. Postupne sme rozobrali hostí, ako prví sme skórovali, na co Hornošarišania museli otvorit hru. Na konci prvého polcasu sa nám podarilo zaznamenat druhý gól, co malo znacný vplyv na další vývoj merania síl. Po obrátke už hralo naše mužstvo v pohode. Pridali sme dalšie presné zásahy a skalp bol zaslúžený. Chlapcom by som sa chcel podakovat za splnené ocakávania a požiadavky. K dispozícii sme mali iba 11 zdravých hrácov, o co bola naša situácia nárocnejšia. Verím, že toto vysoké vítazstvo bude pre nás povzbudením do dalších duelov. Aj vonku sa snažíme získat nejaké body, ale na bezgólový výsledok sa v tejto sútaži hrat nedá.

Milan Molnár (Hranovnica): Stále máme k dispozícii velmi úzky káder a navyše sa nám pocas zápasu zranil další klúcový hrác Rusnacko, takže sme mali velké problémy. Prvý polcas sme chceli hrat na bezgólový výsledok, lebo naviac momentálne nemáme. Bohužial sme inkasovali gól tesne pred prestávkou prakticky po prvej hlavicke na našu bránu. Súper sa teda dostal štastným gólom do šatne do vedenia. Po zmene strán sme museli prejst do ofenzívy, v mužstve však nemáme takú hrácku kvalitu, aby sme mohli kombinacnou hrou dosiahnut úspech. Myslím si, že remíza bola spravodlivým vyjadrením síl na ihrisku. Musíme stále cakat, kedy sa naši hráci dajú dokopy, aby sme mohli dosahovat lepšie výsledky.

Marián Wikarski (Kežmarok): V úvodnej polhodine zápasu sme mali hernú prevahu a svoju snahu sme korunovali vedúcim gólom Barnáša. Súper z Cierneho potvrdil svoje kvality a predovšetkým v obrane sa prezentoval vo velmi dobrom svetle. Navyše hrozil rýchlymi protiútokmi. Po inkasovanom góle nás zatlacil na našu polovicu ihriska a až do konca polcasu sme boli pod neustálym tlakom. Aj druhý polcas zacali lepšie hostia a podarilo sa im štastným gólom vyrovnat. Od tohto momentu sa hostia zamerali na kvalitnú defenzívu, my sme mali viac snahy o strelenie vítazného gólu. Chlapci bojovali a za svoju aktivitu boli odmenení vítazným presným zásahom Bajtoša v záverecnej pätminútovke. Hostia však boli doteraz najlepším mužstvom, ktorý sa u nás v jesennej casti predstavil.

Daniel Lucanský (Vysoké Tatry): Sme velmi radi, že máme za sebou další vítazný zápas, pretože sme vedeli, že stretnutie v Giraltovciach bude velmi nárocné. Celý prvý polcas bol obojstranne velmi vyrovnaný a šance sa rodili pred oboma brankármi. Zlomovým momentom stretnutia bola 43. minúta, v ktorej nepremenili domáci pokutový kop po ruke Podhorského, ked nás zachránilo brvno. V druhom polcase sme už prebrali taktovku hry do svojich rúk a boli sme lepším mužstvom. Po peknej akcii Hrncíka sme strelili vedúci gól aktívnym Podhorským a aj potom sme mali hru pevne vo svojej moci. V závere sme síce zahodili viacero slubných príležitostí, ale zaslúžené vítazstvo sme si poistili druhým zásahom do cierneho, ked sa po akcii Šavela presadil Hrncík.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.