Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 29. okt 2002 o 23:00

Vincent Seman (Poprad-Veľká): "Napriek nešťastnej prehre rozdielom triedy sa musím svojím zverencom poďakovať za maximálnu bojovnosť počas celého

merania síl. S hostiteľským kolektívom držali krok do okamihu, pokiaľ domáci neskórovali do šatne. Po obrátke pokračovali moji zverenci v útočnej hre, pričom sa im podarilo dvakrát skórovať, ale góly neboli z nepochopiteľných dôvodov uznané. Vzhľadom na celkový priebeh stretnutia sme si určite zaslúžili aspoň bod."

Marián Wikarski (Kežmarok): "V prvom polčase sme boli lepším mužstvom a Sabinovčania ma osobne svojím výkonom sklamali. Napriek tomu sa im podarilo z ojedinelého protiútoku skórovať. Naši hráči však boli naďalej pri chuti a aktívnou hrou ešte do prestávky otočili vývoj stretnutia. V rozpätí desiatich minút zaznamenal Kopčák dva góly, a tak sme išli do kabín s jednogólovým vedením. Po zmene strán stratila hra na kvalite. Hostia hrali naďalej nevýrazne, naši hráči sa akoby zľakli vidiny zisku troch bodov a tá im zväzovala ruky i nohy. Cenné víťazstvo sme si už ale nenechali ujsť a na svoje konto sme si zaslúžene pripísali plný bodový zisk."

Daniel Lučanský (Vysoké Tatry): "Na ťažkom teréne to bol z našej strany vydarený zápas, v ktorom sme súpera prevýšili vo všetkých herných ukazovateľoch. Naši hráči ukázali morálku, chuť po víťazstve a po prehratom zápase v Snine podal celý kolektív veľmi dobrý výkon. Chlapci behali, vymieňali si miesta a neustále vytvárali na hosťujúcu bránu tlak. Súčasné postavenie je veľmi lichotivé, teraz nás však čakajú dva veľmi náročné stretnutia na ihriskách súperov, najbližšie sa predstavíme vo Veľkom Šariši, ktorý doma ešte nestratil ani bod."

Milan Molnár (Hranovnica): "Mužstvo Vysokých Tatier v derby ukázalo, že je právom lídrom súťaže. Väčšina mojich hráčov evidentne zaostávala v herných činnostiach jednotlivca za domácimi hráčmi. Táto skutočnosť ma mrzí určite viac ako vysoká prehra, ktorú sme utrpeli. Nezostáva nám nič iné, len sa skoncentrovať na posledná dva majstrovské zápasy, ktoré hráme na domácej pôde. Pevne verím, že kríza a okolnosti, ktoré nás negatívne postihli v závere jesennej časti plne zaktivizujú počas zimnej prestávky všetkých milovníkov, funkcionárov a hráčov hranovnického futbalu."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.