Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 16. okt 2003 o 22:00

Ladislav Melikant (tréner Kežmarku): "Aj v tomto zápase sa naplno ukázala naša slabina, ktorou je nepremieňanie gólových príležitostí. Počas celého

stretnutia sme boli lepším mužstvom, ale nakoniec sme na svojom ihrisku stratili dva cenné body. Hostia vyťažili v úvode z minima maximum a po našej hrúbke v obrannej činnosti išli do vedenia. My sme potom márne dobíjali obranný val súpera a až po obrátke sa nám podarilo aspoň vyrovnať. Mali sme však výrazný tlak a jednoznačne sme mali v tomto stretnutí zvíťaziť. Hrá sa však na góly a tie momentálne nestrieľame."

Marián Wikarski (tréner Vysokých Tatier): "V prvom polčase mali domáci futbalisti herne navrch. Vytvorili si tri vyložené gólové príležitosti, ale tie nedokázali premeniť. Naopak, my sme boli efektívni v koncovke a dve šance nám stačili na strelenie vedúceho gólu. Aj druhý polčas začali lepšie hostitelia a rýchlo sa im podarilo vyrovnať. Vysoké tempo však nedokázali udržať až do konca a v závere odchádzali po fyzickej stránke. My sme postupne prevzali iniciatívu na svoje kopačky a nakoniec sme dosiahli veľmi cenné víťazstvo, za ktoré patrí chlapcom poďakovanie."

Juraj Kšenzakovič (tréner Popradu-Veľkej): "Po rýchlom vedení, keď sme už v druhej minúte kopali jedenástku, ktorú premenil Rybár, sme pridali druhý gól Žifčákom a zdalo sa, že to bude pre nás jednoduchý zápas. Skomplikovali sme si ho však chybou brankára Franka, ktorú súper potrestal. Aj keď sme do polčasu pridali ešte tretí gól, hostia vycítili našu neistotu v obrannej činnosti a vyrovnali hru v poli. V druhom polčase to už bola vyrovnaná hra, ale nakoniec sme zaslúžene vyhrali, aj keď skóre malo byť výraznejšie."

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.