Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 13. nov 2003 o 23:00

Juraj Kšenzakovič (tréner Popradu-Veľká): Po minulotýždňovom nevydarenom zápase doma s Popradom sme potrebovali vyhrať a tak aj pristúpilo naše

mužstvo k tomuto stretnutiu. Jednoznačne sme boli o triedu lepší ako domáci, o čom svedčí aj konečný výsledok. Máme mužstvo na to, aby sme sa pohybovali v hornej časti tabuľky. Verím, že to potvrdíme aj v derby zápase vo Vysokých Tatrách.

Marián Wikarski (tréner Vysokých Tatier): Na ťažkom teréne, ktorý sa v druhom polčase zmenil na čisté blato, sme začali dobre a v úvodnej desaťminútovke sme si vytvorili niekoľko štandartných situácií. Úvodný tlak sme však nezúročili a hostia nás za to potrestali vedúcim presným zásahom z rýchleho protiútoku. Naše mužstvo to ale nezlomilo, hrali sme naďalej aktívne a po chybe hosťujúceho gólmana, ktorý chytil do ruky malú domov od spoluhráča, sme Staroňom poľahky vyrovnali. Po peknej kombinačnej akcii pridal Renner druhý gól a tak sme išli do kabín spokojní. Po zmene strán sme mohli zvýšiť naše vedenie, ale nedokázali sme premeniť ani vyložené gólové príležitosti. Vedúce mužstvo tabuľky sme nepustili k možnosti vyrovnať, naopak, naše zaslúžené víťazstvo mohlo byť aj výraznejšie.

Ladislav Melikant (tréner Kežmarku): V Kračúnovciach mali domáci od začiatku viac z hry a hralo sa v réžii hostiteľov. Tí hrali agresívne a tvrdo, pričom nás predčili najmä v kombinačnej hre, kde boli jasne lepší. Väčšinou sme sa iba bránili a jedinú šancu v prvom polčase mal Dolanský, ktorý bol však za cenu faulu zastavený v prieniku na súperovu bránu. Aj v druhom polčase mali domáci viac z hry a častejšie ohrozovali nášho brankára, ktorý sa mal čo obracať. Výkonom sme určite nepresvedčili a domáci vyhrali úplne zaslúžene.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.