Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Hlasy trénerov podtatranských štvrtoligových futbalových kolektívov

Sportnet|Publikované 5. okt 2005 o 22:00

Ladislav Melikant (tréner Ľubice): V prvom polčase sme hrali dobre a domácich sme kvalitnou obrannou hrou nepustili do vážnejšej šance. V závere

prvej polovice sme však inkasovali a domáci sa po tomto okamihu dostali na koňa. Po obrátke hostitelia na nás vybehli, pritvrdili hru a tá sa im darila. Aj keď sme sa snažili vyrovnať, po druhom inkasovanom góle bolo prakticky po zápase. Domáci predviedli veľmi kvalitný výkon a hlavne so skúseným Kurinčákom si naši hráči nedokázali poradiť.

Stanislav Koch (tréner Popradu): "Bolo to typické derby a v prvom rade to bol viac bojovnejší zápas. Herná kvalita v tomto súboji postrádala a som rád, že sme zápas dotiahli do víťazného konca. S hernou stránkou som však určite nebol spokojný. Vychádzali sme z disciplinovanej hry a vedeli sme, že keď si vytvoríme nejaké gólové príležitosti, z ktorých skórujeme, môžeme tento zápas vyhrať. To sa splnilo, dali sme úvodný gól, čo bolo veľmi dôležité.

Marián Wikarski (tréner Vysokých Tatier): "Poprad je dobré mužstvo, čo potvrdil aj tento zápas. Trošku som bol sklamaný prístupom hráčov v prvom polčase, v druhom to už bolo lepšie. Hneď po zápase som im v kabíne povedal, že ak by hrali s takým nasadením ako po obrátke, neprehrali by sme. Nehovorím, že Poprad bol neporaziteľný, ale remízu sme mohli kľudne uhrať.

Pavol Fejerčák (tréner Kežmarku): Otvorene môžem povedať, že vzhľadom na celkový priebeh zápasu, v ktorom sme si vytvorili množstvo vyložených gólových príležitostí, sme boli k súperovi až príliš milosrdní. Opäť sme doplatili na žalostnú koncovku, no spokojní môžeme byť aspoň so ziskom troch bodov. Hostia sa na výraznejší odpor nezmohli, čo potvrdzuje ich jediná gólová šanca v zápase. Pevne verím, že už v najbližších stretnutiach sa nám podarí pretrhnúť streleckú smolu, čo by sa prejavilo ziskom ďalších dôležitých bodov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.